Skocz do zawartości

Sławni ludzie w Subaru


Brychu

Czy potwierdzasz swoją obecność na zlocie w modlinie  

14 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, przestancie sie masturbowac. Co za roznica kto czym jezdzi. To jest obciach rodem z Gali, VIVY, albo teletygodnia.

To sa informacyjne smieci, obrzydliwe gapienie sie na pseudogwiazdy, ktore dzis sa jutro ich nie ma. Czy to naprawde takie wazne kto jezdzic SUbaru, ze az trzeba temat uruchamiac???

Taki temat to wstyd, obciach prawdziwy. Panienki bez mozgow co sie martwia ze Wilczak sie podstrzygl a Kasia ma syfa na nosie, takie tematy moga poruszac. Bo to temat typu: ktoora aktorka strzyze sie u Jagi Chupalo.

Czasem trzeba mozgi wlaczyc.

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przestancie sie masturbowac.

 

ARNIUSIU KOCHANY, z powodu ponieważ zostałem uznany za sławnego człowieka co dysponuje srebrno błyskawico odpowiedni marki, wazelina jakiej użyto do tego celu, zakleiła mi oczy i połaczenia synaptyczne w mózgu. Zaistniała sytuacja oraz miłość własna nie pozwala mi się z tobą zgodzić, choć tydzień wcześniej bym się zgodził. Tak to wieniec z liści bobkowych, narząd rozumu uciskając, powoduje w nim zmiany nieodwracalne, a oddziaływanie chemiczne bobka na w/w organ powoduje wydzielanie się gazów jak w syfonie. Co do masturbacji, uprawiam ten sport wyczynowo i właśnie jestem w trakcie przygotowań do olimpiady zimowej. Sprawa pani Jagi Chupały mnie nie wzrusza, ponieważ swoje loki (również) układam własnoręcznie. Pozdrawiam i pragnę wszystkim forumowiczom zwrócić uwagę na fakt że sławnym człowiekiem ujeżdżającym swojo czaro żmije jest nasz nieoceniony pedałog szkoleniowy Pan Arno ............ co zapewne umknęło waszej uwadze.

 

Siwy z lokami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROZUMIEM TO UCZYCIE, znaczy sie ucisku na skronie. Nawet jeden pisarczyk o tym napisał powiesc: SŁAWA i CHAŁA.

 

Najgorszy w tym jest ten drugi czynnik CHAŁY czy HAŁY. CH... wie jak pisac jestem w zagrzebiu i nie bardzo wiem jak to sie pisze, zwlaszcza ze dziekuuje w tutejszym jezyku to HVALA. Zagrzebianie, ci kulowi mowia nawet FALA< co z kolei ma doskonale konotacje wojskowe, a tutaj jak wiadomo wojsk ci kuurna dostatek.

 

Ide dalej dreczyc ludnosc stolicy chhorwackiej wymadrzaniem sie nieznosnym.

 

Czasem dobrze zamienic wieniec laurowy na cierniowy. To wzmaga wrazliwosc, dusza staje sie taka uwznioslona, mozna to rowniez zastapiic chlaniem codziennym, wielu artystow tak sie wspomaga i jakie ma wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym zagrzebiu przyszla mie do lba jeszcze jedna wariacja na temat sławy i chwały.

jak widac bylo wyzej hvala to po chorwacku dziekuje.

Czyli wszystko sie nam uklada w logiczna calosc. SŁAWA i DZIĘKUJĘ. jeśli sie spojrzy w magazyny KOBIECE tak zwane, to chyba wszystko robi sie jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwlaszcza ze dziekuuje w tutejszym jezyku to HVALA.

 

Akurat trafiłeś na jadną z nielicznych moich mocnych stron ( nie licząc oczywiście porannej erekcji ), czyli na język chorwacki. W języku tym jest wiele wieloznaczności, zwłaszcza dla nas Polaków; a propos Polaków, słowo pollako oznacza ........pomału. U nas na Fiata 126p mówimy MALUCH, Chorwaci mówią PEGLICA, a PEGLO to żelazko PEGLOWAC to prasować. SPAĆ to po ichniemu SPAWAT, a wymawiają SPAWAĆ. U nas całonocne SPAWANIE równa się ciężkiej harówie i utracie wzroku. U nich wręcz przeciwnie. Jedną z piękniejszych dwuznaczności jest słowo DOMAĆICA co oznacza gospodynię, czyli kurę domową, a u nas .... no powiedzmy inaczej nam się kojarzy.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni, biedacy muszą to niestety robić w zgodzie z kiblem...............to znaczy z WC ( czyli dablju si ) .............. teraz to już sam nie wiem ...... o co to mi kurde chodziło ? Aha Wartości Chrzanione.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROMOCYJNA lekcja jezyka angielskiego (dla poczatkujacych) dla

wyjezdzajacych do Bronxu.

 

Jak sie chce zamówic coca-cole trzeba powiedziec GIMI E KUK

 

Jak sie chce zamówic kawe i ciastko to sie mówi KOFI EN DUNAT

 

Jak sie przytrzasnie palec w drzwiach nalezy powiedziec FOK

 

Jak sie w sklepie zobaczy cos bardzo drogiego nalezy powiedziec FOK

 

Jak sie jest ofiara napadu w Bronxie (albo i gdzie indziej) nalezy

powiedziec FOK

 

Jak sie mija wspaniala dziewczyne na ulicy, to sie mówi UATA FOK

 

Jak sie chce z nia przespac, nalezy jej powiedziec AJ UANA FOK UIZ JU albo

HAJ KEN AJ FOKJU

 

Jesli ktos na ciebie krzyczy uzywajac slowa FOK nalezy odpowiedziec FOKJU TU

 

Jak sie zgubi portfel z dokumentami, nalezy powiedziec policjantowi AJ LOST

MAJ FOKIN PEJPERS

 

Jak sie szuka taksówki nalezy zapytac HAU TU GET A FOKIN KAB

 

Jak cos nie dziala, nalezy powiedziec FOK ZAT SZIT

 

Jak ktos cie denerwuje nalezy zapytac ARJU FOKIN MI?

 

A jak to nie dziala to UAT DA FOK JU UONT?

 

Kiedy staruszka prosi nas o przeprowadzenie na druga strone jezdni

odpowiadamy jej tak: (w nawiasach kwadratowych tlumaczenie na polski) AR JU

FOKIN STJUPI BICZ ? [alez oczywiscie]

 

GIMI E KILO FOKIN EJPLS, MODOFOKA [poprosze kilogram tych pieknych jablek,

panie sprzedawco]

 

Gdy kierowca autobusu chce od nas bilet AR JU FOKIN KREJZI ESHOL? [tak,zaraz

go pokaze]

 

Gdy stoimy w korku i inni kierowcy na nas trabia: UAN MOR UORD END IJL GET

JOR FOKIN ES AUT FROM DA KA END FOK UP HIR JU NESTI MODOFOKIN BICZ [niech

pani sie nie denerwuje bo to i tak niczego nie przyspieszy]

 

W sklepie , gdy reklamuje wadliwy towar: SZIT MEN, JU EW SOLD MI A SOME

FOKIN SZIT, JU DEMBES FOKIN MODOFOKO SZITTY DIK. [sprzedal mi pan

przeterminowane konserwy]

 

Gdy skaleczymy sie w palec, np. nozem OULI SZIT, FOK FOK FOK FOK! FOOOK! [a

niech to ! do licha !]

 

Gdy bezdomny czarnoskóry zebrak prosi nas o pieniadze: GET DA FOK AUT OF HIR

BIFOR ILJ FOKIN KICK JO MODOFOKIN SZIT ES JU FOKIN NIGER [pozwól, ze spojrze

czy mam jakies drobniaki w kieszeni]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łot da fak du ju tink ju krejzi madafaka, det ajm gona gif ju fri faking langłicz lesyn, ju prykless git? noł fakyn łej, mon. ( translation into Polish: Oczywiście, właśnie organizujemy kurs w warszawie w dniach od 6 pazdiernika do 8 listopada. Kurs jest darmowy. Zazpewniamy przyspieszona nauke nastepujacych jezykow: Armenski, aramejski, litewski, łotewski, estonski, finski, wegierski / tu dla znawcow probka: FINOM NUNA/ mongolski i oczywiscie kazachski - probka: Myrdyk Tyrdyk Jasmine. - Murdyk Tyrdyk, Alladin. - tllumaczenie na polski. Jasminko, kochanie, czy moglabys zaniesc te piec bardzo ciezkich waliz na dworzec, bo mi cos w plecach strzyka. - Alez oczywiscie Aladynku, panie moj i wladco, zaniose i walizy i ciebie, a na miejscu otre ci pot z czolka, zebys sie nie zgrzal za bardzo i dam cieplego kompociku z jabluszek z gozdzikami, tyrdyk?)

TAKŻE PANOWLA:

MYRDYK TYRDYK TRAKTORDYKAMUL - czyli, po secie i na traktory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnusiu nasz JEDYNY transformatorze...terminatorze..., tfu ... translatorze czy Twoje "dziecko" ma na imię ARCHIBALD :?:

 

Dla niewtajemniczonych rozwinięcie skrótu:

ARno CHIld Betonic & Analfabetic Language Dump

 

Śmiech'us enigm'us dekompresor'us-dekrypt'us

KARRRAMBA 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...