Skocz do zawartości

Czy Imprezą 1,5 105 KM da się jeździć?


Wiatrak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

słuchajcie, generalnie jak w temacie... Mam fajny na oku, ale czy tym da się jeździć? Miasto to zakorkowany Wrocław, od czasu do czasu gdzieś dalej, niby maks prędkość 174 km/h. No ale wyprzedzanie katastrofa... Czy ten samochód to rzeczywiście porażka???

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie powiedzieć, kup 2.0, ale mam go za fajną cenkę itp

to nie pytaj, uznaj że 1,5 jest ok, a nie szukaj akceptacji...a zresztą, masz: 1,5 jest fantastyczne, bo płacisz niższe OC :)

 

Samochód na 90% użytkowania na zakorkowane miasto.

A teraz poważniej - jak na zakorkowany Wrocław, to po co więcej niż 1,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj powiem ci tak na miasto jeden pinć ci styka ale trasa to już tragedia.Wiem to bo moja żona ma imprezkę 2.0 i narzekałem że ma mało mocy.Ale jak przejechałem się kolegi imprezą 1.5 to miałem porównanie.I to był szok miasto ok ale trasa męczarnia i dla kierownika i dla auta.Ja jak bym miał wybór to bym brał tylko 2 litrówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Mam jeszcze forestera 170 KM, Micrę 65 KM disel. I nie raz jechałem ze względów ekonomicznych Micrą na drugi koniec Polski /a bo zapomniałem dodać, w Imprezie tam jest jeszcze super instalacja gazowa BRC sequent 24, więc mega ekonomiczna furka/. I da się jeździć to Micrą, to prawda, że prędkości max 140 km/h choć więcej pojedzie, ale silnik wyje niemiłosiernie. Wyprzedzanie tira oczywiście mordęga, ale ile kasy w portfelu zostaje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ub roku (zanim sprzedałem GLa) miałem 2 imprezy: "starego" 1,6 i "nowego" 2.0T .. i po mieście w 1.6 jakoś strasznie się nie męczyłem ... nie przesadzajcie, są przecież gorsze samochody ;-)

 

Wiatrak, przejedź się, jak Ci się spodoba - to kup. To ma być auto dla Ciebie i Tobie ma się podobać, nie nam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem nim, co ja mogłem potestować, jak jechaliśmy po mieście :-) Różnicy dużej nie poczułem bo w korku to sobie mogłem, jechaliśmy sobie itp... :-) Na autostradę by się przydało go przetestować... Człowiek ma straszny dylemat z tymi samochodami... Za 29 000 PLN mam 9 letniego forestera z silnikiem 125 KM idealny pod Gaz. Jak widać różnica w mocy żadna, powiedziałbym że forester cięższy i z większym oporem będzie się bardziej mulił. Do tego gaz i cena jest jakieś 32 000 PLN. A za cenę 27 0000 mam z grudnia 2006 właśnie tą Imprezkę. Różnica 5 tys. niby mało ale i mniejszy przebieg i auto jak nowe. Forester jak i impreza to ta sama płyta podłogowa, zatem na miasto tak samo się nadają. 32 000 za 9 letni samochód... Za to mam kilkuletniego Citroena C-5 :-) Jeeezuuuuuuuu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...