Jump to content

Czy Imprezą 1,5 105 KM da się jeździć?


Wiatrak
 Share

Recommended Posts

Witam,

słuchajcie, generalnie jak w temacie... Mam fajny na oku, ale czy tym da się jeździć? Miasto to zakorkowany Wrocław, od czasu do czasu gdzieś dalej, niby maks prędkość 174 km/h. No ale wyprzedzanie katastrofa... Czy ten samochód to rzeczywiście porażka???

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Tak, fajnie powiedzieć, kup 2.0, ale mam go za fajną cenkę itp... Potrzebuję konstruktywnych odpowiedzi :-)

Samochód na 90% użytkowania na zakorkowane miasto.

Link to comment
Share on other sites

fajnie powiedzieć, kup 2.0, ale mam go za fajną cenkę itp

to nie pytaj, uznaj że 1,5 jest ok, a nie szukaj akceptacji...a zresztą, masz: 1,5 jest fantastyczne, bo płacisz niższe OC :)

 

Samochód na 90% użytkowania na zakorkowane miasto.

A teraz poważniej - jak na zakorkowany Wrocław, to po co więcej niż 1,5

Link to comment
Share on other sites

Witaj powiem ci tak na miasto jeden pinć ci styka ale trasa to już tragedia.Wiem to bo moja żona ma imprezkę 2.0 i narzekałem że ma mało mocy.Ale jak przejechałem się kolegi imprezą 1.5 to miałem porównanie.I to był szok miasto ok ale trasa męczarnia i dla kierownika i dla auta.Ja jak bym miał wybór to bym brał tylko 2 litrówkę.

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Mam jeszcze forestera 170 KM, Micrę 65 KM disel. I nie raz jechałem ze względów ekonomicznych Micrą na drugi koniec Polski /a bo zapomniałem dodać, w Imprezie tam jest jeszcze super instalacja gazowa BRC sequent 24, więc mega ekonomiczna furka/. I da się jeździć to Micrą, to prawda, że prędkości max 140 km/h choć więcej pojedzie, ale silnik wyje niemiłosiernie. Wyprzedzanie tira oczywiście mordęga, ale ile kasy w portfelu zostaje....

Link to comment
Share on other sites

w ub roku (zanim sprzedałem GLa) miałem 2 imprezy: "starego" 1,6 i "nowego" 2.0T .. i po mieście w 1.6 jakoś strasznie się nie męczyłem ... nie przesadzajcie, są przecież gorsze samochody ;-)

 

Wiatrak, przejedź się, jak Ci się spodoba - to kup. To ma być auto dla Ciebie i Tobie ma się podobać, nie nam.

Link to comment
Share on other sites

Jechałem nim, co ja mogłem potestować, jak jechaliśmy po mieście :-) Różnicy dużej nie poczułem bo w korku to sobie mogłem, jechaliśmy sobie itp... :-) Na autostradę by się przydało go przetestować... Człowiek ma straszny dylemat z tymi samochodami... Za 29 000 PLN mam 9 letniego forestera z silnikiem 125 KM idealny pod Gaz. Jak widać różnica w mocy żadna, powiedziałbym że forester cięższy i z większym oporem będzie się bardziej mulił. Do tego gaz i cena jest jakieś 32 000 PLN. A za cenę 27 0000 mam z grudnia 2006 właśnie tą Imprezkę. Różnica 5 tys. niby mało ale i mniejszy przebieg i auto jak nowe. Forester jak i impreza to ta sama płyta podłogowa, zatem na miasto tak samo się nadają. 32 000 za 9 letni samochód... Za to mam kilkuletniego Citroena C-5 :-) Jeeezuuuuuuuu.....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...