Skocz do zawartości

Estońska policja.


tapioeero

Rekomendowane odpowiedzi

Wy tu sobie jaja robicie a ja na jednym ze zdjęć widzę znajomą ! Policjantka, ubezpieczenie innego policjanta wchodzącego (chyba) w drzwi z napisem VIDEO VALVE, jest reprezentantką Estonii w strzelectwie dynamicznym znanym pod firmą IPSC. Spotkałem ją 3-krotnie bodaj na zawodach na Litwie ... Duuża, sympatyczna. I dobrze mówi po rosyjsku :wink:

Strzela rewelacyjnie, widać, że dużo trenuje (w przeciwieństwo naszych policjantów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu sobie jaja robicie a ja na jednym ze zdjęć widzę znajomą ! Policjantka, ubezpieczenie innego policjanta wchodzącego (chyba) w drzwi z napisem VIDEO VALVE, jest reprezentantką Estonii w strzelectwie dynamicznym znanym pod firmą IPSC. Spotkałem ją 3-krotnie bodaj na zawodach na Litwie ... Duuża, sympatyczna. I dobrze mówi po rosyjsku :wink:

Strzela rewelacyjnie, widać, że dużo trenuje (w przeciwieństwo naszych policjantów).

 

Nieźle heh

 

-- Pn mar 26, 2012 3:16 pm --

 

Warto

 

Dlaczego ?

 

Zobacz to się przekonasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłes w tych krajach czy tylko tak piszesz z neta co znajdziesz??

 

To fakt ze polica nie ma sensu dyskutowac i wreczac łapówki. Nie biorą. Za antyradary nie zabieraja samochodów wiem to z doswiadczenia ale też nie warto ich uzywac u nich bo i tak przez miasteczka w kierunku Talina w godzinach nocnych jest podwyższona prędkosc. Zreszta dużo nie ma miast po drodze. Maja bardziej nowoczesny sprzet od Polskiej policji nas zgarneli w EST za antyradar. Podobno jak mowili z 2km sciagneli sygnal ze mamy. Oczywiscie jak zob partol antyradar automatycznie został schowany, aha nie mielismy jego az tak na widoku tylko kable i uchwyt był schowany. Po zatrzymaniu kazali oddac antyradar oczywiscie mowilimsy ze nic nie mamy ale pod grozba przeszukania samochodu oddalismy. Było troche ciagania sie ale to z ich winy poniewaz zapominali dokumentów, podpisów, i szukali nas na drodze do Talina. Mandat mial przyjsc poczta mija rok i nadal brak :mrgreen:.

Jeżeli ktoś ma zamiar jechac.. nie zostawiajce na zwykłym parkingu samochodu nawet pod hotelem. Nam wybili szybe i ukradli co sie dało, laptop, apart, itp. dokumenty zostały naszczescie :) Ogolnie jest super w EST, Talin łądny, drogi dobre i mały ruch.

Polecam prom w weekend do Helsinek - jedna wielka ipreza i nawet jak nie ma sztormu promem buja tak wszyscy sa pijani :mrgreen:

 

Jezdziłem tam przez 2 lata systematycznie kilka razy w miesiacu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja mam pytanie. Czy estońscy policjanci noszą zimą kalesony?

 

Uuups, przepraszam, bieliznę termiczną....

 

-- Pn kwi 09, 2012 4:44 pm --

 

Najciekawszy wątek na The Forum spada w czeluści zapomnienia? Jakoś nie mogę się z tym pogodzić.

 

Chciałbym więc niniejszym pozdrowić wszystkie dzielne estońskie policjantki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...