Skocz do zawartości

Zawieszenie D2 do imprezy WRX


18mateusz93

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć czy zawieszenie Street D2 Racing jest godne polecenia do imprezy WRX ??

Link:

http://mtuning.pl/pl/sklep-tuning-internetowy-tuning-sklep/zawieszenie/gwintowane/zawieszenie-gwintowane-street-d2-racing-subaru-impreza-sti-97-02.html

Może inne lepsze zestawy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18mateusz93, obniżyć ze względów wizualnych, czy "performance'u?" Jeśli to pierwsze, to ja bym odpuścił w ogóle, ale co kto lubi.

 

Wg mnie wysokość imprezy jest idealna w sumie. Glebienie go bez sensu, to tak jakby obciąć kurze złote jaja (użytkowość).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18mateusz93, obniżyć ze względów wizualnych, czy "performance'u?" Jeśli to pierwsze, to ja bym odpuścił w ogóle, ale co kto lubi.

 

Wg mnie wysokość imprezy jest idealna w sumie. Glebienie go bez sensu, to tak jakby obciąć kurze złote jaja (użytkowość).

Nie zgadzam się w całej rozciągłości :mrgreen: Czy wysokość jest idealna to kwestia mocno indywidualna - dla mnie o wiele za mała (nie-nie zmienie na auto terenowe). Jeżeli takie rzeczy piszesz o glebie (dla samej gleby oczywiście) to zdecydowanie nigdy z nią nie miałeś do czynienia - jest to choroba, z której mega ciężko się wyleczyć 8) Zawsze można powiedzieć, że te auta są do czego innego przeznaczone (bullshit :!: ) Akurat porównując Imprezę (tylko w kwestii uziemiania) do najpopularniejszych w tej kwestii golfuf czy innych beemwu - to można w tej kwestii na prawdę mocno zaszaleć. Miski nie ma opcji zniszczyć :mrgreen:

18mateusz93 jak chcesz gwint tylko do ziemi to bierz taki, który ma największy zakres regulacji i możliwość wyjęcia helperów :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie racja ,ale wolałbym kupić całe zawieszenie renomowanej firmy bo nie zamierzam oszczędzać takim samochodzie :)

 

no to w takim razie D2 się nie łapie bo ani renomowane. ani dobre i chińskie. Więc jeżeli nie zamierzasz oszczędzać to zrób tak jak Ci AMI pisze no chyba, że chcesz żeby auto tylko leżało sobie na glebie i nie jeździło ale nie o to chyba chodzi w Imprezie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...