Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kornik, nie ma za co - koko spoko ;)

 

hemi112,

emblemat na GC mierzy 7,5cm na 4,5cm

ale polecam swój jeszcze dla pewności przemierzyć -

cholera ich tam wie Japońszczyków -

czy nie mieszali przypadkiem z rozmiarami znaczka w którymś roku :)

 

co do nieprzyklejnych naprasówek, to przypominam,

że biały i czarny kolor jest innej firmy niż pozostałe i wymaga trochę większej temperatury

i odklejania na zimno (pozostałe na gorąco)

może w tym był problem

ale fakt że te naprasówki wymagaja trochę wprawy,

sam zepsułem kilka sztuk kiedy zaczynałem przygodę z tym ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajax, mogę zrobić LPG, CPN, PKS - co tam tylko wymyślisz. Pisz na PW co tam trzeba, a będzie Ci dane :)

Różowe logo powinno pasowac, acz polecam jednak przemierzyć chociaż z grubsza swój emblemat przed zamówieniem - zawsze mogę dostosować wymiary indywidualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

ajax, to fajowo :) Miłego endżoju!

 

a ja coś mam wrażenie że na tegorocznych Plejadach to koledzy Warszawiacy będą mieli całkiem niezgorsze nalepy klubowe :D

 

-- 1 paź 2012, o 16:44 --

 

482915_10151459835403868_338304741_n.jpg

 

Wielki czarownik Uga-Bunga ogłasza miesięczną przerwę w dostawie naklejtasów.

Muszę na Wielką Górę zasuwać pomedytować, także jeśli jeszcze coś komuś na szybkasa sieknąć,

to zapraszam maks. do piątku. W pozostałych przypadkach atakujemy w listopadzie.

Houk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj w nocy przyleciał do mnie z przestrzeni na UF'ie sam Zły Monsta i powiedział,

że tym razem sie nie wymigam i zabiera mnie na obdukcję, wiercenie wiertłem i bolesne zastrzyki

w celu poznania słabych punktów rasy humanowej aby móc zawładnąć planeta Ziemia już wkrótce.

 

Ja mu na to: że wolałbym raczej nie, bo obiecałem babci że po bułki skoczę z mlekiem i w ogóle nie mam czasu i raczej podziękuję.

 

Zły Monsta zasępił sie okrutnie i jak można się domyślać zadowolony nie był, ale w świetle argumentów musiał przyznać mi rację: babcia nie może czekać na śniadanie.

Zgodził sie tym razem odpuścić mi pod jednym warunkiem: jako że zbliża się doroczne kosmiczne święto Santa Monsta, życie zachowam tylko wtedy,

jeśli wypuszczę dla naszych ukochanych subarowiczy okazjonalne santamonstrowe nalepki forumowe i mam na to tylko 24 godziny!

Po tych słowach Monsta odwrócił sie, poczłapał do swego UFO i zniknął w czeluściach kosmosu (przetrącając mi po drodze antenę tak, że Radio Martyna mi przestało odbierać :( )

 

W związku z tym juz spieszę do Was moi drodzy z serią santamonstrowych świniaczków.

Są 3 do wyboru: dla tych, co się cieszą jak dziecko na Święta, dla ambiwalentnych na ten fakt oraz dla tych, co nie lubią Świąt :)

 

Wybierz swego w trójcy jedynego i uratuj mój tyłek (i Świat od zagłady przy okazji).

Wesołego Santa Monsta ! :D

 

santawi.png

 

Nalepy są dwukolorowe biały i czerwony, wymiary to 12cm x 10cm. Koszt to 10 zł plus 2zł wysyłka priorytetem.

Jeśli ktoś sam kapelutek sobie życzy, aby go dolepic do istniejącego świntucha, to nie ma oczywiście problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mili i sympatyczni... oraz pozostali :P

 

Już niedługo będą w ofercie długo oczekiwane Meguściaki!!

Będą drukowane na białej folii, laminowane i cięte po obrysie, czyli w środku białe a nie przezroczyste jak dotychczas!

Trwa to trochę, bo subkontraktorom na maila odpowiedzieć zajmuje kilka dni, a co dopiero coś wykonać...

Zapodam, jak tylko dostanę je w swoje łapska i przeprowadzę kontrolę jakości.

Na początek mała seria. Jeśli będzie duże zainteresowanie to się dobawi.

Pierwszeństwo mają osoby które dotychczas zgłosiły zainteresowanie.

Edytowane przez plazermen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...