Skocz do zawartości

Zabawa Subaru-fotograficzna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No niech będzie :wink: Dobra moi drodzy,aktualizujemy listę i zadania :!:

 

Moje było pozakonkursowo, czekam na jakieś łatwe zadanie :-)

 

PS- szafę z gadżetami sprawdziłam, znalazłam nawet fajne rzeczy przydatne w samochodzie:-) Tak więc nagrody czekają do 29.02...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4 nie wysiliłeś się,nawet z domu nie chciało Ci się wyjść (...)

zwrot "interpretacja dowolna" traktuje doslownie :wink: :mrgreen:

 

-- 10 lut 2012, o 06:47 --

 

(...) Proponuję też dodatkowe pkt za każdą kolejną parę EVO vs Subaru. (1 pkt za parę) (...)

nie popieram... dlaczego nie Subaru vs Mitsu (jezeli juz, to raczej STI vs EVO) :?:

albo jezcze lepiej, dlaczemu nie Subaru vs sluzbowki :?: :mrgreen:

 

mi osobiscie ta pseudo-rywalizacja EVO vs STI absolutnie nie kreci, a wrecz lekko wkurza...

 

krotko mowiac, i nikogo nie obrazajac osobiscie, propozycja bez sensu, imho (jako konkretne zadanie moze byc, a wlasciwie to juz bylo i nadal jest jako aktualne zadanie trudne, ale zeby to bylo "zadanie ciagle"? :roll: :| )

 

-- 10 lut 2012, o 06:54 --

 

Łatwe: marchewo-tsu - Subarak + "marchewa" z wydechu - interpretacja dowolna :mrgreen: (do 2012-02-16)

Średnie: wiezo-tsu - Subarak na tle wiezy sredniowiecznego zamku i zachodzacego slonca, tj. w kadrze ma byc: Subarak, wieza sredniowiecznego zamku, wybudowanego nie pozniej niz w XVI w., oraz zachodzace slonce (do 2012-02-22)

Trudne: przeciąga-tsu - Zdjęcie Miśka (koniecznie EVO) i Subaru przeciągających linę z zawieszoną po środku niebieską szmatką. Lina musi być napięta, silniki samochodów odpalone i kierowcy na swoich miejscach. Oczywiście przeciąganie jest w domyśle, bo nie chcemy popsuć aut.

 

 

RANKING:

 

kenross 19 pkt

eddie_gt4 11 pkt

yaroslav 10 pkt

antolll 9 pkt

Pawlo20 8 pkt

kogii 4 pkt

Poznanianka 4 pkt

KALI 4 pkt

ASAHI 3 pkt

premo 3 pkt

Aga 2 pkt

aztec 2 pkt

boorek 2pkt

michmalan 2pkt

Bednarcm 1 pkt

adamski 1 pkt

zento 1 pkt

TJ 1 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie popieram... dlaczego nie Subaru vs Mitsu (jezeli juz, to raczej STI vs EVO)

albo jezcze lepiej, dlaczemu nie Subaru vs sluzbowki

 

mi osobiscie ta pseudo-rywalizacja EVO vs STI absolutnie nie kreci, a wrecz lekko wkurza...

 

krotko mowiac, i nikogo nie obrazajac osobiscie, propozycja bez sensu, imho (jako konkretne zadanie moze byc, a wlasciwie to juz bylo i nadal jest jako aktualne zadanie trudne, ale zeby to bylo "zadanie ciagle"? )

 

 

Ja podchodze z przymrużeniem oka do tej "rywalizacji". Mam wielu znajomych, którzy mają EVO i nie jest to wyznacznikiem ich osobowości, w żaden sposób nie wpływa także na nasze relacje.

Co do samego zadania, to miało być trudne ale możliwe do wykonania i takie myśę, że jest.

Gdyby miało być STI vs EVO to nie każdy z uczestników mógłby je wykonać, bo nie każdy ma STI. Służbówki też odpadają, bo jak udowodnisz, że to służbowe a nie prywatne? U mnie jeżdżą np. 2 białe Volvo, bez żadnych znaków firmowych itd.

 

Po za tym to forum tematyczne a Subaru i Misiek należą do tej samej grupy.

 

A najważniejszy powód takiego a nie innego zadania to - Tak bo Tak. Wymysliłem, napisałem i jest. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie popieram... dlaczego nie Subaru vs Mitsu (jezeli juz, to raczej STI vs EVO)

albo jezcze lepiej, dlaczemu nie Subaru vs sluzbowki

 

mi osobiscie ta pseudo-rywalizacja EVO vs STI absolutnie nie kreci, a wrecz lekko wkurza...

 

krotko mowiac, i nikogo nie obrazajac osobiscie, propozycja bez sensu, imho (jako konkretne zadanie moze byc, a wlasciwie to juz bylo i nadal jest jako aktualne zadanie trudne, ale zeby to bylo "zadanie ciagle"? )

 

 

Ja podchodze z przymrużeniem oka do tej "rywalizacji". Mam wielu znajomych, którzy mają EVO i nie jest to wyznacznikiem ich osobowości, w żaden sposób nie wpływa także na nasze relacje.

Co do samego zadania, to miało być trudne ale możliwe do wykonania i takie myśę, że jest.

Gdyby miało być STI vs EVO to nie każdy z uczestników mógłby je wykonać, bo nie każdy ma STI. Służbówki też odpadają, bo jak udowodnisz, że to służbowe a nie prywatne? U mnie jeżdżą np. 2 białe Volvo, bez żadnych znaków firmowych itd.

 

Po za tym to forum tematyczne a Subaru i Misiek należą do tej samej grupy.

 

A najważniejszy powód takiego a nie innego zadania to - Tak bo Tak. Wymysliłem, napisałem i jest. :)

Kali, chyba nie doczytales, co napisalem albo cos nie tak zrozumiales... :roll:

 

Twoje zadanie jest jak najbardziej ok, zas moja wypowiedz dotyczyla propozycji "poizakonkursowego" przyznawania punktow za kazde kolejne zdjecie z serii subaru vs EVO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kali, chyba nie doczytales, co napisalem albo cos nie tak zrozumiales...

 

Faktycznie nie tak to zrozumiałem.

 

Co do dodatkowych pkt. za kolejną parę to chodziło mi o wydłużanie "pociągu" a nie następne zdjęcie.

 

Czyli jak zrobisz zdjęcie 2 EVO vs 2 Subaru to masz 3 pkt + 1 pkt bonusowo.

 

EVO-EVO---*---Subaru-Subaru

 

* niebieska szmatka

 

Ale to tylko moje luźna propozycja dla zachęcenia do działania. Możemy oczywiście nie kombinować i przyznać normalnie 3 pkt jak za każde inne trudne zadanie i bawić się dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Co do dodatkowych pkt. za kolejną parę to chodziło mi o wydłużanie "pociągu" a nie następne zdjęcie (...)

wychodzi na to, ze ja Ciebie tez nie do konca zrozumialem - myslalem, ze chodzilo o dodatkowe punkty za kazde kolejne zdjecie :oops::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwe: kobie-tsu - Kobieta i Subaru.Kobieta ma być "żywa" :mrgreen: (do 2012-02-17)

Średnie: wiezo-tsu - Subarak na tle wiezy sredniowiecznego zamku i zachodzacego slonca, tj. w kadrze ma byc: Subarak, wieza sredniowiecznego zamku, wybudowanego nie pozniej niz w XVI w., oraz zachodzace slonce (do 2012-02-22)

Trudne: przeciąga-tsu - Zdjęcie Miśka (koniecznie EVO) i Subaru przeciągających linę z zawieszoną po środku niebieską szmatką. Lina musi być napięta, silniki samochodów odpalone i kierowcy na swoich miejscach. Oczywiście przeciąganie jest w domyśle, bo nie chcemy popsuć aut.

 

 

RANKING:

 

kenross 19 pkt

eddie_gt4 11 pkt

yaroslav 10 pkt

antolll 9 pkt

Pawlo20 9 pkt

kogii 4 pkt

Poznanianka 4 pkt

KALI 4 pkt

ASAHI 3 pkt

premo 3 pkt

Aga 2 pkt

aztec 2 pkt

boorek 2pkt

michmalan 2pkt

Bednarcm 1 pkt

adamski 1 pkt

zento 1 pkt

TJ 1 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...