Skocz do zawartości

Zabawa Subaru-fotograficzna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Latwe: Śnie-gi-ta- Subarak stojący na śniegu nie wyjeżdżonym po za drogą. (data ważności : 22.01.2012)

Srednie: Myja-tsu - Subarak świeżo umyty i fotka zrobiona na myjni. (data ważności : 22.01.2012)

Trudne: Haltsu - Subarak z radiowozem na zdjęciu najlepiej podczas zatrzymania * :mrgreen: (data ważności : 22.01.2012)

* Jeżeli w ciągu tych 7 dni nie uda się zrobić zdjęcia "podczas zatrzymania" wygra pierwsze zdjęcie z radiowozem obok.

 

RANKING

 

kenross 6 pkt

antolll 5 pkt

premo 3 pkt

kogii 1 pkt

 

P.S. Myślę że zaliczyłem :) Wiec zgodnie z regulaminem daje nowe "zadania" i aktualizuje ranking :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

to trudne zadanie jest bardzo trudne,ale chyba się podejmę :twisted::mrgreen:

 

Dlatego jak się nie uda wykonać bardzo trudnego (subarak podczas zatrzymania) punktowane będzie wykonanie trudnego zadania (subarak obok radiowozu) :) Może za bardzo trudne organizator przydzieli bonusowe punkty :)

Oby tylko zatrzymujący punktów nie przyznawali :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehehe a czy się opłaci to nie wiem :) Narazie o nagrodach nic nikt nie mówił tylko tyle że może za rok :mrgreen:

Ale policja nie koniecznie musi cię zatrzymać za przewinienia... Mnie np. parę dni temu zatrzymali tak sobie do kontroli: gaśnica,trójkąt, telefon se sprawdzili, bagażnik, oczywiście papiery i pożyczyli miłej drogi.

@edit

A i jeszcze alkomat był grany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehehe a czy się opłaci to nie wiem :) Narazie o nagrodach nic nikt nie mówił tylko tyle że może za rok :mrgreen:

Ale policja nie koniecznie musi cię zatrzymać za przewinienia... Mnie np. parę dni temu zatrzymali tak sobie do kontroli: gaśnica,trójkąt, telefon se sprawdzili, bagażnik, oczywiście papiery i pożyczyli miłej drogi.

@edit

A i jeszcze alkomat był grany

 

 

 

 

 

 

hmmmm za wydech mi na bank zabiorą...no ale cóż,no risk no fun :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jako posiadacz "na codzień volvo i pół rajdówki parkującej 20km ode mnie i używanej tylko w rajdach" mogę uznać, że fakt posiadania przez volvo turbiny i 240KM robi z niego wystarczające subaru, żeby grać tu dalej? Strasznie mi się to podoba, a jechanie za każdym razem 20km i mówienie "cześć Maciuś, daj mi na godzinę justynkę, jadę szukać psa, trabanta, zaśnieżonego pola i radiowozu. Nie pytaj o co chodzi" średnio mi się podoba :lol:

Albo inaczej - ułatwienie nie tylko dla mnie, bo jest wielu forumowiczów nieposiadających subaru ;) Może wystarczy, że zdjęcie jest zrobione na potrzeby tego wątku (nie dajemy już staroci, "dzisiaj" minęło, dyspensa się skończyła ;) ), i jest z autem forumowicza, ale niekoniecznie subaru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez dal :)

 

Latwe: Śnie-gi-ta- Subarak stojący na śniegu nie wyjeżdżonym po za drogą. (data ważności : 22.01.2012)

Srednie: Myja-tsu - Subarak świeżo umyty i fotka zrobiona na myjni. (data ważności : 22.01.2012)

Trudne: Haltsu - Subarak z radiowozem na zdjęciu najlepiej podczas zatrzymania * :mrgreen: (data ważności : 22.01.2012)

* Jeżeli w ciągu tych 7 dni nie uda się zrobić zdjęcia "podczas zatrzymania" wygra pierwsze zdjęcie z radiowozem obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...