Skocz do zawartości

Zabawa Subaru-fotograficzna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

mam kapelusz (właśnie mi się przypomniało, że wożę go w bagażniku pod klapą od wakacji!!! - skoro nie ma tam koła zapasowego, to przynajmniej jest pożyteczne miejsce na słomkowe kapelusze :-)

mam subaru :-)

 

nie mam pięćdziesiątki (ale kiedyś będę miała:-))

nie mam umiejętności robienia sobie zdjęć po ciemku :-)

 

6808069511_602bb0f9e2_m.jpg

6808069503_2a751ec9e7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Aga, robienie sobie zdjęć po ciemku, na parkingu pod siłownią, kiedy kilka obserwujących osób patrzy na ciebie jak na wariatkę, która jest ubrana w dres i estetyczny dodatek do niego - słomkowy kapelusz z kwiatkiem, przy minus 17 stopniach na zewnątrz - nie zachęca do dopracowania szczegółów zdjęcia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawlo20 napisał(a):

aha i musimy powstrzymać hegemonię kenrossa :mrgreen: On ma już 17 punktów :shock: :mrgreen: :wink: Szacunek :wink:

 

jak widzicie pewnie w robocie ma taki zajob że nie wyrabia pstrykać fotek i komentować zdjęć koleżanek na FB jednocześnie .... pewnie robote do domu bierze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cieszę się, że nie musiałam czekać, aż skończę pięćdziesiątkę :-) I obiecuję poprawę wyrazistości zdjęć :mrgreen:

I aktualizuję zadania...

 

Łatwe: Flower-baru - Subaru z bukietem kwiatów - takim co najmniej z 3 sztuk (który to bukiet można komuś podarować i będzie dodatkowy punkt od obdarowanej /obdarowanego :P

Średnie: Ōnami - w jednym kadrze trzeba zawrzeć Subaru, bałwana (ze śniegu) i drzewko bonsai (żywe) (do 07.02.12)

Trudne: ilu-mocu - Fotka Subaraka na hamowni podczas mierzenia mocy (stojący na rolkach, przypięty pasami, i rozpędzony) + wykres z hamowni z widniejącą datą hamowania. (do 09.02.2012)

RANKING

 

kenross 17 pkt

antolll 9 pkt

yaroslav 7 pkt

Pawlo20 7 pkt

eddie_gt4 6 pkt

kogii 4 pkt

ASAHI 3 pkt

premo 3 pkt

aztec 2 pkt

boorek 2pkt

KALI 1 pkt

Bednarcm 1 pkt

michmalan 1pkt

adamski 1 pkt

Poznanianka 2 pkt

Aga 1 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michmalan - sam ścinałeś - znaczy wycinałeś? Bo wyglądają jak ukradzione z wystawy prac w przedszkolu:) Ale jak samodzielnie wycięte, to bym punkt przyznała- za inwencję twórczą. Ale kobiecie żadnej ich nie dawaj, nie ma co liczyć na dodatkowy punkt poza konkursem:-)

 

Autorzy zdjęć tak się poświęcają, że jak czytam , że aresztowano człowieka przebranego za fotoradar, bo robił zdjęcia policji, to myślę, że to ktoś z forum zaliczał jakieś zadanie fotograficzne:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja

 

Łatwe:fulu-bagażu - Bagażnik Subaru załadowany przynajmniej do połowy swojej objętości (do 09.02.12)

Średnie: Ōnami - w jednym kadrze trzeba zawrzeć Subaru, bałwana (ze śniegu) i drzewko bonsai (żywe) (do 07.02.12)

Trudne: ilu-mocu - Fotka Subaraka na hamowni podczas mierzenia mocy (stojący na rolkach, przypięty pasami, i rozpędzony) + wykres z hamowni z widniejącą datą hamowania. (do 09.02.2012)

RANKING

 

kenross 17 pkt

antolll 9 pkt

yaroslav 7 pkt

Pawlo20 7 pkt

eddie_gt4 6 pkt

kogii 4 pkt

ASAHI 3 pkt

premo 3 pkt

aztec 2 pkt

boorek 2pkt

michmalan 2pkt

Poznanianka 2 pkt

KALI 1 pkt

Bednarcm 1 pkt

adamski 1 pkt

Aga 1 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...