Skocz do zawartości

Zabawa Subaru-fotograficzna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Protestuję :!: :!: :!: Zadania są tendencyjne :!:

 

Zadanie drugie faworyzuje forumowiczów z jednego miasta :roll:

niby masz racje, ale z innej strony nie we wszystkich miastach i miasteczkach sa tory kolejowe, ASO Subaru czy duze super/hiper-markety z parkingami na 200 aut... i jakos nikt wczesniej nie protestowal :roll:

 

poza tym, z tego co kojarze, to w Polsce sa dwie placowki dyplomatyczne Japonii (Wa-wa i Krakow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwe: marchewo-tsu - Subarak walacy marchewa z wydechu, tj. ziejacy ogniem z rury/rur wydechowej/-owych (data ważności: 2012-02-03)

 

 

 

yyyy jak to ma byc latwe?? :shock: To jakby wykonalne tylko jak sie ma sportowy kat, co najmniej :roll: Apeluje o dostosowywanie tresci zadan do ich stopnia trudnosci :!:

 

-- 30 sty 2012, o 20:11 --

 

eddie_gt4, dotyczy rowniez zadania z ambasada Japonii - to zdecydowanie jest trudne zadanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwe: marchewo-tsu - Subarak walacy marchewa z wydechu, tj. ziejacy ogniem z rury/rur wydechowej/-owych (data ważności: 2012-02-03)

 

 

 

yyyy jak to ma byc latwe?? :shock: To jakby wykonalne tylko jak sie ma sportowy kat, co najmniej :roll: Apeluje o dostosowywanie tresci zadan do ich stopnia trudnosci :!:

myslalem, ze kazde kolejne ma byc ciut trudniejsze od poprzedniego... :roll:

ale ok, niech bedzie, zmienie latwe zadanie na jeszcze latwiejsze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwe: marchewo-tsu - Subarak walacy marchewa z wydechu, tj. ziejacy ogniem z rury/rur wydechowej/-owych (data ważności: 2012-02-03)

 

 

 

yyyy jak to ma byc latwe?? :shock: To jakby wykonalne tylko jak sie ma sportowy kat, co najmniej :roll: Apeluje o dostosowywanie tresci zadan do ich stopnia trudnosci :!:

myslalem, ze kazde kolejne ma byc ciut trudniejsze od poprzedniego... :roll:

ale ok, niech bedzie, zmienie latwe zadanie na jeszcze latwiejsze :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

nie zmieniaj,idę do garażu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, dodam chyba definicje stopni trudnosci w pierwszym poscie...

 

 

Propozycja:

 

latwe - zadanie nie wymagajace specjalnego wysilku, najczesciej polegajace na wyjeciu aparatu i zrobieniu odpowiedniego zdjecia. Ewentualnie trzeba bedzie ruszyc auto

 

srednie - zadanie wymagajace juz poswiecenia czasu i/lub innych srodkow. Bez duzych checi lub pewnej dozy szczescia nie uda sie go wykonac.

 

trudne - zadanie nie dla kazdego. Wymagajace duzej wytrwalosci badz wyrzeczen, niejednokrotnie faworyzujace uczestnikow z gory spelniajacych pewne kryteria (np. miejsce zamieszkania, typ samochodu itd.)

 

-- 30 sty 2012, o 20:17 --

 

myslalem, ze kazde kolejne ma byc ciut trudniejsze od poprzedniego...

ale ok, niech bedzie, zmienie latwe zadanie na jeszcze latwiejsze

 

sorry Eddie, ale ja na przyklad nie dam rady puszczac marchew z wydechu, tak jak i znakomita wiekszosc forumowiczow ;) Takie zadanie zdecydowanie nie moze byc nazwane latwym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, dodam chyba definicje stopni trudnosci w pierwszym poscie...

 

 

Propozycja:

 

latwe - zadanie nie wymagajace specjalnego wysilku, najczesciej polegajace na wyjeciu aparatu i zrobieniu odpowiedniego zdjecia. Ewentualnie trzeba bedzie ruszyc auto

 

srednie - zadanie wymagajace juz poswiecenia czasu i/lub innych srodkow. Bez duzych checi lub pewnej dozy szczescia nie uda sie go wykonac.

 

trudne - zadanie nie dla kazdego. Wymagajace duzej wytrwalosci badz wyrzeczen, niejednokrotnie faworyzujace uczestnikow z gory spelniajacych pewne kryteria (np. miejsce zamieszkania, typ samochodu itd.)

 

-- 30 sty 2012, o 20:17 --

 

myslalem, ze kazde kolejne ma byc ciut trudniejsze od poprzedniego...

ale ok, niech bedzie, zmienie latwe zadanie na jeszcze latwiejsze

 

sorry Eddie, ale ja na przyklad nie dam rady puszczac marchew z wydechu, tak jak i znakomita wiekszosc forumowiczow ;) Takie zadanie zdecydowanie nie moze byc nazwane latwym...

 

 

 

 

 

 

No widzisz,to akurat dla mnie bułka z masłem,a zadanie z Ambasadą jest dla mnie praktycznie niewykonalne.Trudno,każdy układa zadania pod siebie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) sorry Eddie, ale ja na przyklad nie dam rady puszczac marchew z wydechu, tak jak i znakomita wiekszosc forumowiczow ;) Takie zadanie zdecydowanie nie moze byc nazwane latwym...

ok, przyjmuje Twoja definicje co do stopnia latwosci/trudnosci zadan 8)

 

juz zmnienilem zadanie (mam nadzieje, Pawlo20 sie nie obrazi, jezeli okaze sie, ze juz polecial do garazu i wroci z fotka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakbys sie ograniczyl do "Subarak walacy marchewami" bez dopisku "tj ziejacy ogniem" to by mozna cos pokombinowac... :mrgreen:

 

 

 

Pawlo20, dlatego tez uwazam, ze zadanie z ambasada rowniez nalezy do trudnych... A to ze akurat Ty mozesz spokojnie strzelac marchewami, a ktos inny moze akurat mieszka przy ambasadzie, to: "niejednokrotnie faworyzujace uczestnikow z gory spelniajacych pewne kryteria (np. miejsce zamieszkania, typ samochodu itd."

 

Poza tym, przestan sie tak strasznie emocjonowac tym wszystkim, bo widze ze Ci w tym watku juz ktorys raz cisnienie skacze :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Trudno,każdy układa zadania pod siebie... :roll:

raczej nie... bo autor zadanie moze wykonywac je dopiero po 3 dniach (btw, swoim obecnym subarakiem marchewy nie puszcze, a i placowki japonskiej w miescie mego obecnego zamieszkania nie ma... wymyslilem zadania spontanicznie :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakbys sie ograniczyl do "Subarak walacy marchewami" bez dopisku "tj ziejacy ogniem" to by mozna cos pokombinowac... :mrgreen:

 

 

 

Pawlo20, dlatego tez uwazam, ze zadanie z ambasada rowniez nalezy do trudnych... A to ze akurat Ty mozesz spokojnie strzelac marchewami, a ktos inny moze akurat mieszka przy ambasadzie, to: "niejednokrotnie faworyzujace uczestnikow z gory spelniajacych pewne kryteria (np. miejsce zamieszkania, typ samochodu itd."

 

Poza tym, przestan sie tak strasznie emocjonowac tym wszystkim, bo widze ze Ci w tym watku juz ktorys raz cisnienie skacze :P:mrgreen:

 

 

 

 

...i dlatego ten wątek jeszcze żyje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakbys sie ograniczyl do "Subarak walacy marchewami" bez dopisku "tj ziejacy ogniem" to by mozna cos pokombinowac... :mrgreen:

przewidzialem, ze ktos moze po prostu wlozyc marchewke do rury wydechowej :mrgreen:

 

(...) Pawlo20, dlatego tez uwazam, ze zadanie z ambasada rowniez nalezy do trudnych... A to ze akurat Ty mozesz spokojnie strzelac marchewami, a ktos inny moze akurat mieszka przy ambasadzie, to: "niejednokrotnie faworyzujace uczestnikow z gory spelniajacych pewne kryteria (np. miejsce zamieszkania, typ samochodu itd." (...)

Than_Junior, Twoja argumentacja jest ok i przemawia do mnie, ale szkoda, ze pojawila sie dopiero w trakcie trwania konkursu, anie od samego poczatku (lae coz, "lepiej pozniej niz nigdy" :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subarak walacy marchewami

 

No właśnie... mam dwie marchewki w domu i mogłabym je wykorzystać... a tak to je zjem :mrgreen:

 

-- 30 sty 2012, o 20:26 --

 

przewidzialem, ze ktos moze po prostu wlozyc marchewke do rury wydechowej :mrgreen:

 

I to byłoby łatwe zadanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, Twoja argumentacja jest ok i przemawia do mnie, ale szkoda, ze pojawila sie dopiero w trakcie trwania konkursu, anie od samego poczatku (lae coz, "lepiej pozniej niz nigdy" )

 

Tak to bywa w przypadku nowych rozwiazan, trzeba sie uczyc na bledach i je dostosowywac ;) Na szczescie jestesmy spolecznoscia forumowa, a nie panstwem i nie potrzebujemy glosowac nad zadna ustawa i zwolywac komitetow tylko moge te zasady po prostu zmienic "bo tak" :mrgreen:

 

 

No właśnie... mam dwie marchewki w domu i mogłabym je wykorzystać... a tak to je zjem

 

ba, ja bym nawet pobiegl do sklepu po nowe marchewki! :P

 

zento, kurcze to u Ciebie o tej porze jeszcze widno, ze po opublikoawniu zadania zrobiles takie fajne zdjecie? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ! Wygrzebałem fotę z marchewą a tu zmiana zadania :evil:

 

[ http://img848.imageshack.us/img848/3462/marchewa1.jpg ]

i tak by nie przeszlo, bo fota ma byc wykonana po pojawieniu sie zadania, a nie przed...

 

ale fota jest git 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja na str.8 8)

 

 

Łatwe: rezerwo-tsu - Subarak "na rezerwie", tj. w kadrze ma byc pracujacy silnik oraz zapalona kontrolka od niskiego o poziomu paliwa -w przypadku tych Subarakow, ktore nie posiadaja takiego "luksusu" wystarczy fotka wskazowki "na dnie" :mrgreen: (data ważności: 2012-02-03)

Średnie: ambasado-ru - Subarak zaparkowany pod/przed/obok ambasady (ew. konsulatu :P ) Japonii tak, aby w kadrze byla widoczny budynek placowki oraz flaga narodowa Japonii (data ważności: 2012-02-12)

Trudne: ciasn-ota 12 osób w subaru z zamkniętymi drzwiami, bagażnikiem, dachem, oknami i co tam jeszcze może być. W przypadku kombi (forek, impreza kombi, obk kombi, legac kombi)- 13 osób. W przypadku tribeki - 14 osób. (data ważności: 31.01.2012)

 

 

RANKING:

 

kenross 11 pkt

antolll 9 pkt

Pawlo20 5 pkt

eddie_gt4 5 pkt

yaroslav 3 pkt

ASAHI 3 pkt

premo 3 pkt

aztec 2 pkt

kogii 1 pkt

KALI 1 pkt

Bednarcm 1 pkt

michmalan 1pkt

 

 

 

 

BTW, nie sadzilem ze ten watek bedzie cieszyl sie az taka popularnoscia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ! Wygrzebałem fotę z marchewą a tu zmiana zadania :evil:

 

[ http://img848.imageshack.us/img848/3462/marchewa1.jpg ]

i tak by nie przeszlo, bo fota ma byc wykonana po pojawieniu sie zadania, a nie przed...

 

ale fota jest git 8)

 

Wiem, że nie przejdzie ale chciałem pokazać, że to wcale nie było trudne zadanie. Nawet dziadki forki to potrafią :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subarak walacy marchewami

 

No właśnie... mam dwie marchewki w domu i mogłabym je wykorzystać... a tak to je zjem :mrgreen:

smacznego, Pani doktur :D

 

A dziękuję, Panie dokturze 8)

 

-- 30 sty 2012, o 20:32 --

 

ba, ja bym nawet pobiegl do sklepu po nowe marchewki! :P

 

Moja lodówka jest bliżej :mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...