Skocz do zawartości

Zabawa Subaru-fotograficzna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

nie widzę 10 aut za subaru :roll: :mrgreen:

nie widac 10 aut poza Subarakiem w kadrze? mam ponumerowac kazde z aut na zdjeciach? :roll:

 

 

 

 

 

ok wykorzystałeś lukę prawną w zadaniu :wink: Zadający nie określił dokładnie,że maja to być auta stojące w korku za Subaru,a nie tylko w kadrze.Chyba trzeba zaliczyć,ale zadanie wykonane po najniższej lini oporu,nawet z auta nie chciało ci się wysiąść :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie widzę 10 aut za subaru :roll: :mrgreen:

nie widac 10 aut poza Subarakiem w kadrze? mam ponumerowac kazde z aut na zdjeciach? :roll:

 

 

 

 

 

ok wykorzystałeś lukę prawną w zadaniu :wink: Zadający nie określił dokładnie,że maja to być auta stojące w korku za Subaru,a nie tylko w kadrze.Chyba trzeba zaliczyć,ale zadanie wykonane po najniższej lini oporu,nawet z auta nie chciało ci się wysiąść :roll: :wink:

w zadaniu bylo, ze ma byc "Subarak stojacy w korku" oraz ze "poza Subaru w kadrze ma byc 10 aut"

jest Subarak stojacy w korku? jest stojacy moj Subarak (patrz. na semafor :mrgreen: )

jest 10 innych aut w kadrze? jest (w tym nawet jeden Forek :wink: )

 

wiec chyba nie bardzo jest o czym gadac :P:mrgreen:

 

-- 23 sty 2012, o 11:31 --

 

Taki korek to nie korek :roll:

nie mam jak pokazac, ale cala ta uliczka jest zakorkowana na dlugosci jakiegos kilometra (prawie o kazdej porze dnia, poza noca, tak jest), z tym ze korek jest "ruchomy"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwe: koło-tsu Subarak z odkręconym kołem (data ważności : 30.01.2012)

Średnie: aso-tsu - Subarak stojący pod ASO Subaru. W kadrze poza Subarakiem autora zdjecia ma byc co najmniej 5 innych Subarakow (data ważności: 27.01.2012)

Trudne: Subarak w locie bokiem po śniegu (data ważności: 29.01.2012)

 

 

 

RANKING

 

kenross 10 pkt

antolll 5 pkt

Pawlo20 4 pkt

ASAHI 3 pkt

premo 3 pkt

aztec 2 pkt

eddie_gt4 2 pkt

kogii 1 pkt

KALI 1 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwe: wok-ciu - hasło - "zimny łokieć" (data ważności : 30.01.2012)

 

Interpretacja dowolna, o zaliczeniu lub nie decyduję ja - twórca zadania. ale jeśli będzie i subaru i zimny łokieć, to raczej zaliczone :lol:

 

 

Łatwe: wok-ciu - hasło - "zimny łokieć" (data ważności : 30.01.2012)

Średnie: aso-tsu - Subarak stojący pod ASO Subaru. W kadrze poza Subarakiem autora zdjecia ma byc co najmniej 5 innych Subarakow (data ważności: 27.01.2012)

Trudne: Subarak w locie bokiem po śniegu (data ważności: 29.01.2012)

 

 

 

 

RANKING

 

kenross 10 pkt

antolll 6 pkt

Pawlo20 4 pkt

ASAHI 3 pkt

premo 3 pkt

aztec 2 pkt

eddie_gt4 2 pkt

kogii 1 pkt

KALI 1 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnie: korko-tsu - Subarak stojący w korku. W kadrze musi być poza Subarakiem co najmniej 10 innych samochodów. (data ważności : 27.01.2012)

 

picture004mp.jpg

 

picture005qdo.jpg

 

nawet sie Forek zalapal :D

 

no nie koniecznie o taka fotke chodzilo z tym korkiem... Raczej widzialem to tak ze 3 pasy zawalone furami po brzegi w srod nich na glownym planie subarak...

Ale oki korek jest... Subarak tez... I 10 innych fur... jak juz ktos wczesniej napisal... "Po najnizszej lini oporu"

Na przyszlosc trzeba dokladniej opisywac zadania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwe: za-po-ra-tsu Subaru stojący przed szlabanem kolejowym (data ważności : 30.01.2012)

Średnie: aso-tsu - Subarak stojący pod ASO Subaru. W kadrze poza Subarakiem autora zdjecia ma byc co najmniej 5 innych Subarakow (data ważności: 27.01.2012)

Trudne: Subarak w locie bokiem po śniegu (data ważności: 29.01.2012)

 

 

 

 

RANKING

 

kenross 10 pkt

antolll 6 pkt

Pawlo20 5 pkt

ASAHI 3 pkt

premo 3 pkt

aztec 2 pkt

eddie_gt4 2 pkt

kogii 1 pkt

KALI 1 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwe: za-po-ra-tsu Subaru stojący przed szlabanem kolejowym (data ważności : 30.01.2012)

 

Jeżeli chcecie narzekać, że nie stoi przed, tylko obok, albo coś, to sobie darujcie, mam też przed, za, pod, inne obok itd :mrgreen:

img7921g.jpg

 

 

 

Średnie: aso-tsu - Subarak stojący pod ASO Subaru. W kadrze poza Subarakiem autora zdjecia ma byc co najmniej 5 innych Subarakow (data ważności: 27.01.2012)

 

W kadrze:

-moje justy (to z niezamazaną rejestracją) :P

-4 inne :mrgreen:

-forek

-obk

 

45135902.jpg

 

 

 

Trudne: Subarak w locie bokiem po śniegu (data ważności: 29.01.2012)

 

JEDYNY ŚNIEG W POZNANIU!!!

Nie rozjeżdżony, bo żeby wjechać trzeba było kilkanaście metrów pokonać chodnikiem w budowie z 20cm spadkiem. Chodnikiem z zakrętem prostym po drodze, gdzie w dwie osoby skręcaliśmy kilka minut, żeby nie urwać (chociaż nie, stabilizator już mamy urwany)... żeby się nie zawiesić :mrgreen:

 

59284767.jpg

49106717.jpg

 

Czy mogę sobie dodać 6 punktów? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...