Skocz do zawartości

zderzak prodrive bug eye


Pawlo20

Rekomendowane odpowiedzi

Nie interesuje mnie caly :) Takze gdybys slyszal ze ktos ma w czesciach, polamany albo inaczej uszkodzony to chetnie kupie. :)

 

 

 

Gates a po co Tobie uszkodzony???

Naprawiasz ?

Bo ja mam roztrzaskany prodrive oryginalny z solbergowej rajdowki do naprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobi formę i będzie odlewał pewnie, pomysł pewnie nie głupi, ja cały czas nosze się z takim zamiarem aby zacząć robić takie formy, zderzaki i konsole na zegary bo deficyt straszny, gościa od form mam, gościa od odlewów mam tylko czasu brak

 

 

 

To ja w ramach nowej spolki Moge udostepnic takowy element plus inny element , polaczyc je razem I chce Takich zderzakow ze 100 I bede wiedzial co z nimi zrobic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden rozwalony, 80% zderzaka ok, potrzebuje jakis w kawalkach zeby poprostu z 2 skleic jeden. Nie na odlewy, formy itd bo jak wiadomo zderzaki odlewane maja marna wytrzymalosc. Gdzies byla rozmowa na forum o tym. Ogolnie bardzo sztywne sa i lamia sie. Zaczynam zabawe ze spawaniem plastiku dlatego szukam rozwalonego :) Po co wydawac 500zl na nowy, skoro mozna kupic za grosze na dobra sprawe "smieci" ktore prawdopodobnie poszly by na smietnik, pobawic sie troche z nimi i moze akurat cos wyjdzie :)

 

Mialem odlewany przedni zderzak i klape silnika do auta. Klapa zdala egzamin, ale zderzak bardzo szybko sie obijal o kamyczki itd i po 2 miesiacach (nie byl jakos strasznie duzo jezdzony) wygladal jak zderzak w mojej 21 letniej celice :) Zreszta spoilery z STI na allegro sa odlewane i nikt tego nie chwali. Ja nie odwazyl bym sie sprzedawac elementow ktore wiem, ze mialy by problem z wytrzymaloscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...