Skocz do zawartości

gdzie kupic pastikowe nadkola


kubeusz1

Rekomendowane odpowiedzi

Podbijam temat bo mam ten sam problem - chodzi o te czarne plastikowe nakładki ponad kołami. Dla wzrokowców:

 

SUBA0019.jpg

 

Na Allegro nic oryginalnego nie ma i nie było od dwóch miesięcy więc wątpię aby się to szybko zmieniło. Są tylko jakieś niby uniwersalne nakładki ale to pełen odpust. Widziałem na żywo na dużo mniejszym aucie a i tak wyglądało prześmiesznie. Dodatkowo - jak widać oryginalne z tyłu znajdują się też na drzwiach.

 

Do tej pory miałem gołego Forka ostatnio zamontowałem nakładkę na zderzak z przodu i od razu wygląda dostojniej. Brakuje mi jeszcze tych nakładek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

1000-1200 zł w ASO w zależności od tego czy będą w EU czy trzeba sprowadzać z JP. Używki rzadko są na Allegro a jak już się trafią to nikt nie zdemontuje ich i nie sprzeda oddzielnie, opcja jest taka że kupisz albo z drzwiami albo razem w komplecie z resztą plastików (zderzaki etc.). Przynajmniej mi się nie udało i odpuściłem temat. Nie szukaj też żadnych zamienników ani uniwersalnych nakładek bo to nieporozumienie. :)

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/63411-podwyzszenie-i-plastiki-na-blotniki/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...