Skocz do zawartości

Instalacja LPGiiii


antikos

Rekomendowane odpowiedzi

Moje Subaru posiada taki specyfik jak instalacja LPGIIII założone przez poprzedniego właściciela, i wczoraj pojawił się mały problem, zaczęło śmierdzieć(śmierdzi na zewnątrz i w środku na postoju) nie wiem może podaję za dużo , obecnie jestem w Katowicach i potrzebuję jak najszybciej usunąć tą usterkę, może ktoś się tym zajmuje, może kogoś polecić, bardzo ale bardzo zależy mi na czasie najchętniej usunął bym już to teraz :) ale trudno poczekam do rana. Jeśli ktoś zna, ma, może kogoś polecić już sam robi takie rzeczy jak przegląd instalacji to proszę o pomoc. Miałem się wybrać do Jako jak będę w Wawie - ale coś się nie zanosi a po smrodzie jaki się wydobywa nie mam zamiaru ryzykować i dymać 300km z takim czymś.

Jak już wspominałem bardzo zależy mi na czasie i liczę że to jakiś śmieszny wydatek, bo z uwagi na rehabilitację totalnie się wystrzelałem z pieniędzy.

Z góry dzięki za pomoc

Antek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostszą metodą, aby się dowiedzieć co się stało i ewentualnie usunąć wyciek jest kupienie sobie w sklepie motoryzacyjnym pianki w spreyu do wykrywania nieszczelności. Popsikasz sobie po łączeniu wszelkich przewodów gazowych (oczywiście przy włączonym silniku i pracy na gazie) i powinieneś widzieć gdzie jest wyciek. Jak dobrze pójdzie, to śrubokręcik i dokręcisz sobie opaskę, bądź zmienisz na inną. Ewentualnie wymienisz przewód, jeśli byłby dziurawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale raz nie mam przy sobie żadnego klucza, dwa z garderoby mam tylko i wyłącznie 3 garnitury i jakoś nie chcę się w białej koszuli masakrować przy silniku, 3 nie mogę się schylać bo uszkodziłem kręgosłup i wypadł mi dysk i jestem inwalida, 4 muszę to zrobić dziś i to jak najszybciej a nie mam czasu samemu tam grzebać.

Panowie nie wierzę że w Kato nie ma nikogo kto robi przegląd szybko i sprawnie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie skoro masz dostęp do neta, to poszukaj sobie w najbliższej okolicy jakiegoś serwisu, gdzie montują instalacje LPG i jedź do nich. To raczej nie jest poważna usterka, więc powinni ją usunąć na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki serdeczne, już znalazłem jedna osoba poleciła, więc się umówiłem na 14.

Jeszcze raz dzięki

Pozdro

 

-- Pn lis 21, 2011 7:52 pm --

 

jak powiedział mechanik okazało się po przeglądzie że instalacja cudo, działa książkowo i że podręczniki można pisać o mojej instalacji a śmierdzi z tłumika, gdzieś tam jest dziura, i moje pytanie, jeden kolega już mi pisał że można to taśmą zakleić ale nie wiem gdzie i nie wiem jak, da rady to zrobić samu czy najlepiej jechać do speca, jest ktoś może w Kato to by mi to zrobił jakoś tanio i szybko, pewnie to żadna robota ale pewnie trzeba mieć kanał czy cuśś

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...