Skocz do zawartości

Wakacje w Egipcie z polskimi animacjami dla dzieci


Roland

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiegoś sprawdzonego biura/hotelu gdzie będzie zapewniona polska animacja dla dzieci.

 

Jeśli chodzi o rejon to zdecydowanie Sharm - ew. może być gdzieś indziej (raczej bez Hurghady) ale musi być łagodne zejście do morza z najlepiej piaszczystą plażą i koniecznie ładna rafa przy hotelu.

 

Przejrzałem ofertę TUI ale wybór hoteli z polskimi animatorami jest bardzo skromny (w Sharm tylko jeden hotel 4* z różnymi opiniami - Iberotel Fanara).

 

Jakieś pomysły które biuro jeszcze może mieć w miarę dobrą ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie odradzam Egipt przez najbliższe miesiące.

 

Zaraz wybory, w kraju sytuacja jest bardziej napięta niż przed ustapieniem Mubaraka. Niby walki nie dotyczą miejsc turystycznych...ale kto wie co się moze wydarzyć?

 

Musisz jechac w zime? Lepiej odczekac parę miesiecy i wybrac się do spokojniejszego rejonu świata, jakaś Turcja czy coś takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Jungle Aqua Park wygląda super ale dla mnie Egipt to /s/nurkowanie a Hurghada średnio mi do tego pasuje (wiem, wiem - są miejsca gdzie jest fajna rafa ale przy hotelach to w większości można zapomnieć).

Dodatkowo Hurghada kojarzy mi się z tłumem naciągaczy na każdym rogu. W Sharm przynajmniej na "deptaku" w Naama Bay jest (było) normalniej.

 

Jest jeszcze ciekawa oferta w Marasa Alam ale stamtąd nie da się pojechać na wycieczkę do Kairu (znaczy się pewnie się da ale pół dnia jazdy dla 6 letniego dziecka to zdecydowanie za długo).

 

Przeglądałem Sky Club i powiem szczerze, że cenowo to te ciekawsze oferty powalają (drogo). TUI ma zdecydowanie lepsze promocje dla dzieci. No i nie znalazłem za bardzo opinii o tych polskich animacjach a jest to dla nas bardzo istotne.

 

maciek323 wyjazd planuję dopiero na przełomie czerwca/lipca więc mam nadzieję, że do tego czasu się u nich uspokoi. Jak coś to w ostateczności pozostaje wykorzystanie ubezpieczenia i rezygnacja z wyjazdu.

W Turcji byliśmy w te wakacje i ... no jak dla mnie jeden raz wystarczy (do Egiptu mogę jeździć co rok). Morze jak dla mnie zimne i niezbyt czyste. O jakiejkolwiek rafie można zapomnieć.

Kapadocję czy Pamukkale są oczywiście niesamowite ale ile razy można oglądać i słuchać dokładnie tego samego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Jungle Aqua Park wygląda super ale dla mnie Egipt to /s/nurkowanie a Hurghada średnio mi do tego pasuje (wiem, wiem - są miejsca gdzie jest fajna rafa ale przy hotelach to w większości można zapomnieć).

 

Niedaleko Hurghady jest El Gouna.

 

Jest to sztucznie utworzone i będące prywatną własnością, bardzo luksusowe miasteczko hotelowe. Uroda tego miejsca wynika nie tylko z faktu, że jest to miejsce ciche i relatywnie czyste, ale także stąd, że miasteczko składa się z kilku wysp rozdzielonych kanałami i połączonych mostami. Czasem, nazywa się je egipską Wenecją.

 

Tam naciągaczy nie ma wcale. Gdyż jest to miejsce typowo turystyczne, tam w promieniu 20 km nie ma wogole domów zwyklych Egipcjan.

 

Dla mnie zdecydowanie najlepsze miejsce w całym Egipcie - jesli lubisz fajne hotele, wspaniała rafę a denerwują Cię miejscowi handlarze i naciągacze.

 

Minus: zapewne jest drozej niz w Sharm czy Hurghadzie.

 

Z plaży jest molo, które idzie z 200-300 metrów w głąb morza. Jest tam rafa niemal tak wspaniała, jak w najlepszych miejscach na środku Morza Czerwonego. Podobno najładniejsza rafa w Egipcie którą mozna zobaczyć bez plywania statkiem.

 

Ja specjalistą od tego nie jestem, ale rzeczywiscie robi olbrzymie wrażenie.

 

 

W miejscowosci tej masz takie hotele:

 

Mövenpick Resort & Spa El Gouna *****

Sheraton Miramar Resort *****

Steigenberger Golf Resort *****

Club Med El Gouna ****

The Three Corners Rihana Resort ****

The Three Corners Rihana Inn ****

The Three Corners Ocean View Hotel ****

Dawar El Omda ****

Sultan Bey ****

Arena Inn ****

Panorama Bungalows ****

Captain's Inn ***

Turtle's Inn ***

Ali Pasha Hotel ***

 

Ja byłem w najtanszym z nich, czyli PANORAMA BUNGALOWS. Jakby co to mogę wiecej napisac. Ogólnie EL GUNE bardzo polecam, ale jesli stac Cie na lepszy i drozszy hotel to bierz.

 

niestety nie mam pojęcia co do animacji :(

 

-- 22 lis 2011, o 13:56 --

 

Szukam jakiegoś sprawdzonego biura/hotelu gdzie będzie zapewniona polska animacja dla dzieci.

 

Zasięgnałem nieco wiedzy od znajomych:

 

Wezyr Holidays oferuje polskiego animatora dla dzieci do lat 12 tylko w hotelach Rehana royal beach i Sea Magic Resort & spa w Sharmie.

Animatorzy będa od 9 stycznia do końca lutego. Jak dalej? Trudno powiedziec, zapewne będą ale pewnosci 100% nie ma puki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieć Magic Life Club.

Byłem kilka razy w różnych ich obiektach w całej Europie i za każdym razem byłem baaardzo zadowolony.

Masa animacji (w niektórych hotelach przypada 1 animator na 6-8 gości!), dużo sportu i wszystko all-inclusive. Cały dzień różne rozgrywki, wycieczki i kursy, wieczorami pokazy, dyskoteki dla dzieci i inne atrakcje. Od tego roku są polskie przedszkolanki i animatorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...