Skocz do zawartości

Czujnik położenia kątu skrętu


Dymian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

po zdiagnozowaniu problemu w swoim aucie, poszukuje czujnika o numerze 27582AE001, ale jest problem z jego znalezieniem, a aktualnie mam możliwość zakupu czujnika o numerze 27546AG010 firmy TOKAI RIKA JAPAN,

pytanie tylko czy się nada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

po zdiagnozowaniu problemu w swoim aucie, poszukuje czujnika o numerze 27582AE001, ale jest problem z jego znalezieniem, a aktualnie mam możliwość zakupu czujnika o numerze 27546AG010 firmy TOKAI RIKA JAPAN,

pytanie tylko czy się nada?

Nie, nie nada się. Elektrycznie, prawdopodobnie są to takie same czujniki, ale mają inne obudowy/montowanie.

 

Patrzyłeś tutaj: http://www.worldimpex.com/parts/subaru-pt300703-sensor-strg_1920605.html :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że się nie nada, ale przynajmniej temat pozostanie dla potomnych- bo o tym się nie pisze a raz na xxx się zdarza taki problem.

 

Co do tej str to i tam też wylądowałem podczas ostrych poszukiwań- ale nie ukrywam skoro za auto dałem 16k zł to za taki czujnik z montażem ponad 1 tyś wydać nie zamierzam :D (rozrząd już mniej wyniesie;) )

 

Ogólnie jutro będę coś więcej wiedział- ale jak dobrze pójdzie, to sprawę używanego czujnika+wysyłka+montaż+kalibracja pod kompem wyniesie mnie max 250zł i znów sprawne vdc zagości na pokładzie autka a zima tylko tknąć;)

 

Dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...