Skocz do zawartości

49 Barbórka 03.12.2011


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 670
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie zasłużyłem na nalewki

 

Jak chcesz? Ja proponowałem

Brak Subaru traktujmy jak chwilową niedogodność :roll: :D

 

A skoro tak to zmieniam zdanie :D 3 lata temu byłem już blisko posiadania GieTeka - czy możemy to podcią :P gnąć pod chwilową niedogodność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zasłużyłem na nalewki

 

Jak chcesz? Ja proponowałem

Brak Subaru traktujmy jak chwilową niedogodność :roll: :D

 

A skoro tak to zmieniam zdanie :D 3 lata temu byłem już blisko posiadania GieTeka - czy możemy to podcią :P gnąć pod chwilową niedogodność?

 

napewno mozemy jak przyjedziesz na spota, postawisz maka i zatankujesz wszystkie spotowe auta do pelna...

Zasady sa jasne i wpisane w statut organizacji 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zasłużyłem na nalewki

 

Jak chcesz? Ja proponowałem

Brak Subaru traktujmy jak chwilową niedogodność :roll: :D

 

A skoro tak to zmieniam zdanie :D 3 lata temu byłem już blisko posiadania GieTeka - czy możemy to podcią :P gnąć pod chwilową niedogodność?

 

napewno mozemy jak przyjedziesz na spota, postawisz maka i zatankujesz wszystkie spotowe auta do pelna...

Zasady sa jasne i wpisane w statut organizacji 8)

 

Cysztof wiesz, co, skoczę po karteczkę i coś do pisania :mrgreen: Co konkretnie z tego Maka preferujesz? :P Nie chciałbym żeby nie było potem niedomówień, tudzież tekstów w stylu "ej młody zamawiałem powiększony, a nie zwykły, a u mnie miały być kartofelki a nie frytki!!!... młody nawet takiej prostej rzeczy nie potrafisz załatwić??? Zabieraj Kija i jedź stąd, nie chcemy Cię w naszym klubie :mrgreen: P.S. młody pociągając nosem powolnym krokiem opuszcza miejsce spotkania a w tle słychać: ...Boże uchowaj, jeszcze by Nam olejum do aut ponalewał..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postawisz maka i zatankujesz wszystkie spotowe auta do pelna...

 

 

Zamiast maka może być sushi :roll: :D

 

 

.S. młody pociągając nosem powolnym krokiem opuszcza miejsce spotkania a w tle słychać: ...Boże uchowaj, jeszcze by Nam olejum do aut ponalewał..."

 

 

Dzizas ale cię w na forum KIa skrzywidzili i pod kilem przepuścili :roll:

 

U nas nie bijemy i nie wymagamy posiadania Subaru

 

Co prawda Wiewiór starsznie ostanio pije i galerianki na jego widok we wtorki znikają z GAL Moka ale co tam - ma kurtkę Subaru :roll: :mrgreen:

 

-- 28 paź 2011, o 15:03 --

 

stawiam dyche na Maćka

 

Tylko dychę :?: :shock: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postawisz maka i zatankujesz wszystkie spotowe auta do pelna...

 

 

Zamiast maka może być sushi :roll: :D

 

 

.S. młody pociągając nosem powolnym krokiem opuszcza miejsce spotkania a w tle słychać: ...Boże uchowaj, jeszcze by Nam olejum do aut ponalewał..."

 

 

Dzizas ale cię w na forum KIa skrzywidzili i pod kilem przepuścili :roll:

 

U nas nie bijemy i nie wymagamy posiadania Subaru

 

Co prawda Wiewiór starsznie ostanio pije i galerianki na jego widok we wtorki znikają z GAL Moka ale co tam - ma kurtkę Subaru :roll: :mrgreen:

 

Na forum Kija jest spoko loko luz i spontan, jak i samo auto jest OK do poruszania się... na co dzień, ale tak naprawdę to Subaru jest tym czymś, czym jeździłbym z bananem na ustach :D

 

A ile średnio aut pojawia się na spotach? Finanse trzeba by przygotować. Już myślałem żeby założyć polar Kajta z czasów Evo - ciepło i przyjemnie, ale rychło w porę się opamiętałem hehehe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...