Skocz do zawartości

Fotele z STI spec C MY09 do Forestera MY06


Subary

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na etapie wpasowywania foteli z spec C STI MY09 "angol" do Forestera MY06.

Założyłem, że przełożę szyny foteli, aby mieć poprawne mocowanie do podłogi i zachować wysokość foteli.

Pierwsza przymiarka pokazała niekompatybilność wtyczek airbagów i elementów przykręcenia foteli do szyn.

Z wtyczkami chyba sobie poradzę, tu dwa kabelki, tam dwa kabelki, tylko kształt wtyczek inny....Doczytałem, że niektórzy przekładają całe airbagi. Myślę, że wystarczy trochę lutowania.

Gorzej z mocowaniami foteli. Próbowałem dzisiaj fotel pasażera i wygląda na to, że będę musiał dorabiać elementy mocowania tył lewa strona. I tak nie jest źle, bo trzy inne punkty pasują niemal idealnie :) Czekam na siedzisko kierowcy od WRX, aby mieć regulację wysokości.

Może później pobawię się w przełożenie podgrzewania. Rzecz do zastanowienia, bo na czterech członków rodziny tylko jednego to rajcuje....

 

Czy ktoś już szedł tą wyboistą drogą przede mną i może się podzielić swoimi doświadczeniami ?

 

-- 1 paź 2011, o 19:30 --

 

Temat do zamknięcia, fotele przełożone.

 

Oba z regulacją wysokości :)

Pasażer siedzi trochę niżej, fotel kierowcy został na tej samej wysokości.

Najwięcej rzeźby było z fotelem pasażera/angielskiego kierowcy - jedno mocowanie nie pasowało, ale dałem radę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawal dobrej roboty, gratuluje efektu :)

Wrzuć takie do swojego, chętnie skorzystam :twisted:

he he :mrgreen:

 

do Forka ze skorzana tapicerka imho najbardziej pasuja fotele z euro-2.5 XT MY'05 albo z Legacy spec.B 8) byl taki plan, ale troszke czasu zabraklo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...