Skocz do zawartości

Jaki ROR polecicie?


brt

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzice chcą zmienić bank, co polecicie?

Warunki:

0 opłat za prowadzenie i kartę :twisted:

0 opłat za przelewy internetowe :twisted:

jak najwięcej bankomatów i oczywiście 0 opłat za wypłaty :P

hmm, reszta może być płatna, kredyty mogą być drogie :)

Dobrze by było, żeby bank pomógł przenieść konto - słyszałem, że pomagają, ale czy zawsze?

aha, wpłaty comiesięczne są nieduże, więc wszystko za darmo pod warunkiem wpłacania X tys zł odpada, musi być za darmo bezwarunkowo :P

Najlepiej, żeby to był polski bank(heh, czy takie jeszcze istnieją). Polbank odpada, choćby miał najlepsze warunki - to bank Grecki :P:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bosbank.pl/index.php?page=konto_bez_kantow

 

 

Konto kosztuje 10 pln miesiecznie , ale

za kazdy przelew bank oddaje 1 pln

kazde polecenie zaplaty - 3 pln

kazde zaplacone karta 100 pln bezgotowkowo - 1 pln

 

miesiecznie premii mozna uzbierac do 60 pln , czyli oplacic konto i jeszcze moze zostac 50 pln

nie trzeba deklarowac comiesiecznyuch wplat na konto

wszystkie bankomty w Polsce bez prowizji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alior w miarę ok, ale za kartę trzeba płacić 5zł/m-c

Millenium to chyba jest to: 0 zł za wszystko, przy miesięcznych pływach łącznie 1000zł i przynajmniej jednej transakcji kartą w miesiącu.

imgw, też ciekawa oferta bosiowa, tylko muszę z rodzicami pogadać, czy im się te 10zł zwróci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mazi666, Alior już zdążył odpaść, te 4% lokaty nocnej przy wpływach moich rodziców nie zrekompensuje 5zł/mc za kartę.

Skarbonki nie potrafię znaleźć, jest tylko konto oszczędnościowe i tu raczej tak jak z Aliorem :(

 

 

Jeszcze jedna ważna rzecz, oprocentowanie debetu - zdarza się rodzicom, że mają debet na koncie, dobrze, żeby oprocentowanie debetu było jak najmniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątki bankowe już przewijały się przez forum

ja mam w volkswagen bank 3 konta (2 prywatne plus jedno na działalność) i na dzień dzisiejszy nie widzę lepszej opcji dla mnie

nie płacę za nic oprócz rocznej opłaty za utrzymanie linii debetowej - prowadzenie konta, karta, token, przelewy, zlecenia, zus - us wszystko za darmo, wypłaty z bankomatu powyżej 400pln bez opłat, poniżej 1,5pln za transakcje w dowolnych bankomatach obsługujących vise

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubanow, rodzice często po 50zł z bankomatu pobierają, więc opłat by im trochę narosło :/

Kurcze, czy takie rzeczy to tylko w UK? Kilka lat temu założyłem konto w LLoydsie:

0zł za wszystko - przelewy wypłaty w bankomatach, wypłaty cashback w sklepach, dostęp internetowy, założenie konta, karta kredytowo-debetowa Visa Debit ( wydanie i comiesięczne utrzymywanie, oraz nowa sztuka co kilka lat) :!:

Do tego oprocentowanie na RORze, chyba 0,02% w skali roku(zawsze coś, dawno to było zakładane) :!:

Cholera czy Polskie złodziejskie banki nie mogą chociaż trochę zbliżyć się do zachodnich :?:

Szczerze już chyba wolę dorobić ruskich nuworuyszy niż polskich złodziei :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto db easyNET w Deutsche Banku, polecam - 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za przelewy, 0 zł za kartę VISA (jeżeli dokonasz jakiejkolwiek transakcji raz w miesiącu, choćby za 1 gr), 0 zł wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce i na świecie, w ramach konta subkonto oszczędnościowe 4,05%.

 

Z minusów:

- brak autoryzacji smsowej, masz plastikową kartę ze zdrapkami :mrgreen:

- w porównaniu do mBanku dość wolne rozliczanie transakcji, tzn. zanim kwota, którą wydałeś/wypłaciłeś zostanie odjęta z dostępnego salda i zostanie "zablokowana", mija trochę czasu.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.kasastefczyka.pl

 

jest kasą spółdzielczą a nie standardowym bankiem, Polska Kasa, Polski kapitał,

jak globalisci zaczną lecieć ostrzej w kulki, to wasza kasa w skoku bedzie bezpieczna.. bo nie leży w standardowym banku,

 

poza tym obsługa rachunku bardzo przyjemna i intuicyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niXon, racja, spojrzałem na przelewy w placówce, minus to mało bankomatów w okolicy i 2 konta. Całkiem niezła oferta :)

 

-- Pn wrz 19, 2011 7:18 pm --

 

Do walki o Millenium rosyjski bank nie stanął :P Faworytami są podobno Francuski Paribas i BRE Bank(z niemieckim właścicielem). Trzeba chyba poczekać z decyzją na koniec transakcji, może będą starali się czymś przyciągnąć nowych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qóba, Dzięki, fajna oferta, ale ze względu na to, że konto można założyć tylko przez internet to bardziej dla mnie niż dla rodziców :/

Procedura prosta jak budowa cepa, więc na pewno dadzą radę :)

Kurier jest po 2 dniach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do walki o Millenium rosyjski bank nie stanął :P Faworytami są podobno Francuski Paribas i BRE Bank(z niemieckim właścicielem). Trzeba chyba poczekać z decyzją na koniec transakcji, może będą starali się czymś przyciągnąć nowych klientów.

 

 

Paribas ma greckie obligacje za ok. 5 mld Euro :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do walki o Millenium rosyjski bank nie stanął :P Faworytami są podobno Francuski Paribas i BRE Bank(z niemieckim właścicielem). Trzeba chyba poczekać z decyzją na koniec transakcji, może będą starali się czymś przyciągnąć nowych klientów.

 

 

Paribas ma greckie obligacje za ok. 5 mld Euro :twisted:

 

czyli twierdzisz że Paribas jest właścicielem Grecji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj nowy cennik usług w PKO BP.

Mam nieodparte wrażenie, że różniste opłaty będą teraz głównym źródłem dochodów tego Banku. :roll:

A to z kolei sugerowało by, że jak zaczną zbijać kokosy na tych opłatach, to pewnie kredyty potanieją :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polbank EFG, który do tej pory działał w Polsce jako oddział greckiego EFG Eurobank Ergasias, został zarejestrowany przez Sąd Rejestrowy. Od tej pory będzie działał jako bank krajowy.

 

 

Co to oznacza dla klientów? Polbank EFG przejął wszelkie zobowiązania i prawa dotychczasowego oddziału. Depozyty klientów są teraz objęte gwarancjami polskiego Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Od tej pory kontrolę w pełnym zakresie sprawować będzie nad nim Komisja Nadzoru Finansowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, no to Polbank wraca do gry, ale jakie ma karty :?: :wink:

 

-- Pt wrz 23, 2011 11:31 am --

 

Już poczytałem ofertę, całkiem fajna, właściwie 0zł za wszystko(5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu się znajdzie) jedyny minus to tylko własne i Euronetowe bankomaty:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...