Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Duzy, bardzo duzy nieteges. 3 lata zwiazku poszlo sie j**ac :cry:

 

to trza sie napic

 

Adam dobrze gada! Mi się udało dojść nawet do 4 latek przed crashem i żyję :wink: Poza tym tu są różne fankluby więc do dzieła :mrgreen:

 

kurna ja tak slucham i patrze i chyba ja mimo mlodego wieku jestem cholernie starej daty - mi stuknelo 9 lat w listopadzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, pierwsza faza oglupienia troche minela. Moze cos z tego jeszcze bedzie - czekac na odpowiedni wpis w konkurencyjnym temacie ;)

 

Dzieki za slowa otuchy i pocieszenia, kurcze dobrze ze sa ludzie na ktorych mozna liczyc :)

 

p.s. przepraszam za brzydkie slowo w poprzednim wpisie, nawet jak bylo wygwiazdkowane to nie powinienem byl pisac, ale emocje wziely gore :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest troche zamotana, wierze ze bedzie ok i podejmiemy wlasciwa decyzje :)

 

w sumie nie znając sprawy nie mogę się wypowiadać bo wiem z własnego doświadczenia jak takie sprawy mogą być zagmatwane. Moja historia tez jest lekko pokręcana więc życzę mądrości w podejmowanych decyzjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest troche zamotana, wierze ze bedzie ok i podejmiemy wlasciwa decyzje :)

 

w sumie nie znając sprawy nie mogę się wypowiadać bo wiem z własnego doświadczenia jak takie sprawy mogą być zagmatwane. Moja historia tez jest lekko pokręcana więc życzę mądrości w podejmowanych decyzjach.

 

Heraklit twierdził że nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki. Mądry facet z niego był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek napisał/a:

Than_Junior napisał/a:

Sprawa jest troche zamotana, wierze ze bedzie ok i podejmiemy wlasciwa decyzje :)

 

 

w sumie nie znając sprawy nie mogę się wypowiadać bo wiem z własnego doświadczenia jak takie sprawy mogą być zagmatwane. Moja historia tez jest lekko pokręcana więc życzę mądrości w podejmowanych decyzjach.

 

 

Heraklit twierdził że nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki. Mądry facet z niego był.

 

Ja tam tak jakby wróciłem bo rozstałem się na własną prośbę i na własną prośbę wróciłem więc i tak też można. Wszystkie decyzje we dwoje.

Czasami trzeba się rozstać żeby później móc być na zawsze - :oops: ale mnie pojedziecie za tę chwilę refleksji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja tam tak jakby wróciłem bo rozstałem się na własną prośbę i na własną prośbę wróciłem więc i tak też można. Wszystkie decyzje we dwoje.

Czasami trzeba się rozstać żeby później móc być na zawsze - :oops: ale mnie pojedziecie za tę chwilę refleksji.

 

ja Cie tam nie bede jechal :mrgreen:

 

WKLEJAJ ZDJECIA DO MOJE SUBARU kurde mol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi, spoko, zrobie to :D Jak matka sie dowie to mnie zabije, ze sprzedalem jej bryke, ale co tam, zawsze to dzien albo dwa totalnej ekstazy! :mrgreen:

 

saint, to sa Twoje takie ladne moretty? :shock: Pokazalbys autko w calej okazalosci :)

 

 

 

P.s. czy nie sadzicie ze zbyt optymistycznie sie zrobilo w tym watku? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...