Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Coś nie teges: będąc ostatnio w delikatesach kupiłem sobie serek homogenizowany, który to serek lubię spożywać na śniadanie (z kawiorem - rewelacja!).

 

Dziś rano się do niego zabieram.

 

YYYYYY :???:

 

Co za g...! Nie zauważyłem, ale na serku było napisane: "0% tłuszczu". TEGO SIĘ NIE DA JEŚĆ! :evil:

 

Morał: nie kupujcie serków 0% - to gorsze zło niż pasztet, czy automatyczna skrzynia biegów :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnia poruszania się po Wrocławiu wynosi miejscami 5km/h, i to takimi pięciokilometrowymi miejscami... a nie ma jeszcze piątku w które za zwyczaj jest 2 razy gorzej.

Żeby tego było mała matka zmusił mnie dzisiaj do zmiany opon na zimowe, a one mi się tak ślizgają...

Żeby tego wszystkiego było mało musiałem przedzierać się przez całe miasto do dentysty. Ból głowy inclusive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukradli mi dzisiaj telefon z szatni jak gralem w siatke, dobrze ze wart z karta moze 100zł, a innym pokradli dokumenty karty i telefony dosyc drogie :evil: Znajomi sie ciesza ze zostawili im kluczyli od samochodow i dokumenty bo to by byl dopiero problem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie teges: będąc ostatnio w delikatesach kupiłem sobie serek homogenizowany, który to serek lubię spożywać na śniadanie (z kawiorem - rewelacja!).

 

Dziś rano się do niego zabieram.

 

YYYYYY :???:

 

Co za g...! Nie zauważyłem, ale na serku było napisane: "0% tłuszczu". TEGO SIĘ NIE DA JEŚĆ! :evil:

 

Morał: nie kupujcie serków 0% - to gorsze zło niż pasztet, czy automatyczna skrzynia biegów :mrgreen:.

 

Imo tak samo jest z mlekiem :) takie typu 0,5 tłuszczu też jest kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, a co mam zrobić jak z "koniecznością skacze do sebastiana" ?

:razz:

 

Nazywanie białej wody mlekiem to przegięcie. To ma konsystencje białej wody, jest zdrowe jak biała woda (czyli wcale), i ma pewnie smak jak biała woda (czyli wcale). To jest jawne nadużycie i będę z tym walczył do ostatniej kropli tchu. Wyzywał, przezywał i wysłał apele o pasek dla takich. O! Gwałcenie praw mleka musi się skończyć i piszę to bardzo poważnie.

 

 

Podpisano,

Sztywniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahaha uwielbiam to forum :) ze wszystkiego ludzie tu potrafią wyprodukować kilka postów - mleko 0,5% :):mrgreen:

 

Akurat specjalnie się nie przejąłem tym co Witak napisał bo wiem, że niektórzy zapominają o tych emotkach, a interpretować wtedy można na różne sposoby - grunt aby nie w ten najgorszy sposób co by nie podnosić sobie cisnienia :P

 

Tym niemniej polecam używanie tych łebków, po to w sumie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges. Czepialski Leszek, któremu trzeba wszystko tłumaczyć i ból głowy, który nie chce sobie pójść i świetna pogoda na letnie opony...

 

 

Tobie wszystko trzeba tłumaczyć. Niech Ci będzie. Twierdzisz, że jestem sztywny poważny i w ogóle. Znajdź mi podręcznik, książkę historyczną, czy encyklopedię z emotikonami.

 

PS. Problemu nie ma, bo nikt mnie nie uczył używania emotikonek, a to czynność wrodzona nie jest. Będzie jak było, bo tak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...