Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

a norka jest jedna..za to w sam raz, milusia i przytulna :cool:

 

swintucha :mrgreen:

 

jak pomyślałeś o tym o czym dopiero teraz ja pomyślałam to sie nie przezywaj..świntuchu :razz:

 

taaaa dopiero teraz od razu :mrgreen:

od razu to ja pomyślałam ze Ty tak pomyślałeś od razu tak jak to przeczytałeś :razz:

nooo..od razu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden teges.."moja nowa norka"

 

Moniqa no w końcu mieszkanko :grin: mam nadzieje że na jakąś fafnastą tarapatetówkę :roll: sie załapię :mrgreen: :?:

 

no baaa..jak nie jak tak azaliż oczywiście :mrgreen: będą tańce, hulanki i swawole...zwłaszcza :mrgreen:

więc mój drogi krakowski Kobietonie :mrgreen: patrz w kajecik i dawaj tajny znak-sygnał kiedy mam rozwijać czerwony dywan, zamawiać dziewczęta w strojach ludowych i..odprasować fartuszek dla Qubusia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz coś teges :D w końcu wyszedl 21 nr internetowego magazynu Speed Corner z moim artykulem :P Temat był taki: "Samochody, które są magnesami na kobiety"

Artykul mozna przeczytac na stronie: http://speedcorner.pl/zin/speedcorner21/dane/mk.html :D

Zapraszam! :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyyyy..a co to za bunt :?: jak Ci zrobie weryfikacje to..własny kuzyn Cię nie pozna :mrgreen:

jak możesz..nie spodziewałam się tego po Tobie..na drugi raz sama sobie wezme bigosu :cool:

 

Yhy, jasne - myslisz ze z nami tak latwo, co? Ze sie bez hulanek i swawoli obejdzie? :grin:

 

W sprawie spodziewania sie - nikt sie nie spodziewa hiszpanskiej inkwizycji :twisted:

 

A co do bigosu to na najblizszym Ulezu pogadamy, jak bede mial miske z bigosem w rece :cool:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhy, jasne - myslisz ze z nami tak latwo, co? Ze sie bez hulanek i swawoli obejdzie? :grin:

a w życiu..gdzie by tam :cool:

 

W sprawie spodziewania sie - nikt sie nie spodziewa hiszpanskiej inkwizycji :twisted:

przypomne Ci to..nie-spodziewanie :wink:

 

A co do bigosu to na najblizszym Ulezu pogadamy, jak bede mial miske z bigosem w rece :cool:

:mrgreen:

albo ręce w misce z bigosem :mrgreen: żeby tak w rodzinie się do szantażu uciekać.. :cool:

 

Bo to ja jestem ten zly (przez duze zet)

złłłoooo...zzzzzłooooo... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w życiu..gdzie by tam :cool:

 

no mysle :cool:

 

przypomne Ci to..nie-spodziewanie :wink:

 

Czekam :twisted:

 

albo ręce w misce z bigosem :mrgreen: żeby tak w rodzinie się do szantażu uciekać.. :cool:

 

noł mersi :cool:

 

złłłoooo...zzzzzłooooo... :twisted:

 

Aj em de ewil inkarnejt :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...