Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

mega teges :D

odebrałem legaca od blacharza i jeszcze bardziej doceniam jazdę subaru po tygodniu tłuczenia się 'czymś innym' :P

a drugi mega teges to jakość wykonanej roboty 8)

 

Też tak miałem po odebraniu swojego od blacharza (przez tydzień jeździłem zastępczym Peugeotem 206 :roll: ). Gdzie naprawiałeś :?: Może być na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan władza mnie tylko spytał, czy widziałam ograniczenie i kazał jechać dalej

 

 

 

No to zdradź jaka jest prawidłowa odpowiedź w takiej sytuacji :?: Lepiej widzieć to ograniczenie czy nie widzieć :roll: :mrgreen:

W mojej sytuacji lepiej było widzieć, że było ograniczenie do 50 :P:mrgreen: :wink:

 

Myślę, że zawsze lepiej widzieć znaki niż ich nie widzieć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błysnęło , pojaśniało i zrobiło mi na światłach w Tarczynie :oops: Ciekawe czy dostanę pozdrowienia , bo błysnęło za skrzyżowaniem ? Bylem już za , ale w drodze powrotnej sprawdziłem że za skrzyżowaniem nie ma powtórzonego ograniczenia prędkości . Moim zdaniem wolno było mi jechać setką . Miałem w-g GPS ustawiony tempomat na 103 . Byłem sam na drodze i nie mam wątpliwości że o mnie chodziło :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to na Policji jak dostaniesz wezwanie :twisted::mrgreen:

Błysnęło gdy byłem z 20 m za przejściem i skrzyżowaniem :shock: Zobaczyłem z daleka że się zmieniło na zielone to uruchomiłem tempomat i walnęło po oczach za chwilę . Byłem na zielonym . Coś jest nie tak z ustawieniem .

Aga ten sprzęt należy do SM .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błysnęło gdy byłem z 20 m za przejściem i skrzyżowaniem :shock:

 

Eee, to na pewno komuś za Tobą :mrgreen:

 

Kiedyś mi też tam błysnęło, ale ja jeszcze byłam przed skrzyżowaniem :P :wink:

 

Aga ten sprzęt należy do SM .

 

To raczej gorzej :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to na Policji jak dostaniesz wezwanie :twisted::mrgreen:

Błysnęło gdy byłem z 20 m za przejściem i skrzyżowaniem :shock: Zobaczyłem z daleka że się zmieniło na zielone to uruchomiłem tempomat i walnęło po oczach za chwilę . Byłem na zielonym . Coś jest nie tak z ustawieniem .

Aga ten sprzęt należy do SM .

 

 

skrzyzowanie w Tarczynie ma 4 radary - 2 do przodu i 2 do tylu - lapia nawet jak zaczeniesz bomba isc za skrzyzowaniem - dzialaja we wszystkie strony, nawet jak juz je miniesz - sprytne zlosliwce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzyzowanie w Tarczynie ma 4 radary - 2 do przodu i 2 do tylu - lapia nawet jak zaczeniesz bomba isc za skrzyzowaniem - dzialaja we wszystkie strony, nawet jak juz je miniesz - sprytne zlosliwce ;)

Dobra , ale co mogą zrobić jeśli byłem już za ....? Powiem że mam szybki wóz i na 20m przyspieszenie o 25 nie jest wyczynem :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Potem przeproszę za zamieszanie i stratę czasu panów strażników praworządności i już . Ale pytam przed , co mogę zrobić jeśli 20 m za ograniczeniem miałem o 33km/h więcej ? Te 200 znalezione potem mogą nie wystarczyć ? A tak chciałem komuś MARTYNĘ zafundować :P

 

-- N kwi 24, 2011 11:24 pm --

 

To w końcu SM może już karać za przekroczoną prędkość zarejestrowaną przez fotoradar? Coś miało się w przepisach zmienić/uściślić... :roll:

 

 

 

Mieli przekazać do ITD ale nie znam finału :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacier, zdziwisz się jak zobaczysz foty z Tarczyna. 8)

Robią fotki z przodu i z tyłu , jak przekroczysz prędkość, jak wjedziesz na czerwonym lub skręcisz bez strzałki. Z podaniem czasu do setnej sekundy.

Na bank zrobiło ci fotki na skrzyżowaniu a nie za. Max 10 m za. Czyli na skrzyżowaniu... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...