Skocz do zawartości

Witam śpiochów:)!!!


Małgorzata Kurek

jakie klocki, które tarcze w Legacy?  

9 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

:?:

Wiem, wiem, że to nieodpowiednia pora na zawieranie nowych kontaktów, ale chciałabym gorąco przywitać i pozdrowić wszystkich forumowiczów SUBARU (hejo Irma!:):D.

Chociaż podglądałam Was od dawna, cieleśnie jestem od dzisiaj. przede mną ciężki dzień, ale wszystkim Subarytom życzę leniwego week-end'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię leniwie i week-end'owo, mam nadzieje że nie będziesz się z nami nudziła

 

Wiem, wiem, że to nieodpowiednia pora na zawieranie nowych kontaktów...

... u nas każda pora jest dobra

 

chciałabym gorąco przywitać i pozdrowić wszystkich forumowiczów SUBARU (hejo Irma!:):D.

zdravi'm, zdravi'm :wink:

 

Chociaż podglądałam Was od dawna ... cieleśnie

ups... a ja taki ... nieogolony i wogóle ... uciśniony, tfu...ucieleśniony

 

przede mną ciężki dzień

...a co zdajesz maturę :?: ... w sierpniu :?: :!: :twisted:

 

Śmiech'us jajcus welcomus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:?:

podglądałam Was od dawna, cieleśnie

 

..............wypadła mi szklaneczka z drinkiem z .....ręki..................o matko Boska ( bez względu na to kto to jest Bosek ) ........kobieta mnie cieleśnie .....podgląda !!!!!!

 

Siwy z.........robitą szklaneczką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..............wypadła mi szklaneczka z drinkiem z .....ręki..................o matko Boska ( bez względu na to kto to jest Bosek ) ........kobieta mnie cieleśnie .....podgląda !!!!!!

 

Siwy z.........robitą szklaneczką

jejciu, poczulem sie jak w BigBrotherze!! ale szczescie w nieszczesciu: dobrze ze internet uzywam do ogladania Subaru a nie do................ nierzadow i innych brzydactw :P

 

Pozdrawiam, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!! ale szczescie w nieszczesciu: dobrze ze internet uzywam do ogladania Subaru a nie do................ nierzadow i innych brzydactw :P

 

Wiesz??????!!!!!!! Ty to nie wiesz.........co dobre ...wcale.

 

Siwus internetus wszystkus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechaj i ja pomacham flagą na powitanie w krainie zbo....Subaro tego ten...

:wink:

 

Szanowny JOY-u, wpatrywałem się do bólu głowy w tą Twoją flagę i ni ch...., chyba nie ma .......wiatru......zero ruchu.

 

Siwus chwytus za słowus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja, ku... pie... , jak nie ma ruchu do hu... ?! *

To jest jawny ku ... skandal. Widać wyraźne załamanie w połowie co oznaczać może tylko i wyłącznie RUCH. Nie jakieś nerwowe machanie do zjazdu do pitstopu, albo wylkuczenie z wyścigu, ale właśnie delikatne, zwiewne, niewinne machnięcie, jakże ciepłe i przyjacielskie, idealne na powitanie. ;-)

 

Załamany JOY

 

* No ja, ku... pie... , jak nie ma ruchu do hu ?!

Tłumacze na nasze z elbońskiego:

No tak, kurczaki pieczone, dlaczego nie możena wyjechać na Węgry.

( Każdy kto wyczytał coś innego zobowiązany jest do podwójnej dawki na tace w najbliższą niedzielę )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Joyu, nie sprzeczaj się ze starszym. Załamanie w połowie o niczym nie świadczy. Na mojej gębie widać załamanie w całości, mimo że czasem się wogóle nie ruszam ( taki starczy paraliż......nić groźnego ale boli ). Jak nie odróżniasz ruchu od bezruchu, to sprubój najpierw oglądnąć program w telewizji ( nie mówie o obrazie kontrolnym ), a potem sprubój oglądnąć program radiowy. Może załapiesz. Wierzę że potrafisz.

 

Siwus Pedałog szkolny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...