Skocz do zawartości

Czy ktos moze polecic jakiegos dobrego lekarza od boreliozy?


faldżip

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Jak w temacie - znajomy szuka jakiegos dobrego lekarza od boreliozy, bo byl u dwoch i kazdy co innego i teraz chcialby jakiegos trzeciego, najlepiej poleconego i sprawdzonego, zeby nie bylo watpliwosci. Jak ktos zna, to bede wdzieczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faldżip Ja z boleriozą walczę od 2004 roku. Brakło paru dni a bym się przekręcił na tamten świat bo lekarze kilka miesięcy wmawiali mi że symuluję. Dzięki prywatnym badaniom żyję :wink: W zakaźnym w Gdańsku ( jedyny który specjalizuje się w boleriozie w Polsce północnej) leczyło mnie też kilku. Nie polecę Ci nikogo. Co lekarz ma inną teorią. Rok temu byłem na kontrolnych badaniach i się od nowego lekarza dowiedziałem że być może nigdy nie byłem chory na boreliozę :roll: Jak masz jakieś pytania odnośnie tego paskudztwa to pytaj. Studiowałem polskie i zagraniczne strony z informacjami o tej chorobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objawy możesz mieć różne. Ja miałem na początku bóle stawów, potem po wejściu po kilku schodzach czulem się jakby wszedł na 10 piętro, kompletnie nie miałem sił, nastepnie nie mogłem chodzić bo przez 2 miesiące czułem jakby stopy ciągle miały skurcz. Ogólnie możesz mieć praktycznie wszystkie objawy takie jak bóle, osłabienie, itp :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...