Skocz do zawartości

RALLY SŁUŻEWIEC W-wa 02.08.11


elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

no miał pH, końcówki drążków i podobno wahacz. A napewno wyjdzie coś jeszcze.

Dzisiaj faktycznie mało osób było,ale jakoś coraz sprawniej to wszystko idzie.

 

Dodatkowo Corolla T miała tez przykry wypadek. Z tego co widziałem to T/L koło urwane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! ( i Panie)

Tragedii nie ma. Po prostu ciut za późno hamowanie:) przypaliło laka, jeszcze na chwile odpuściłem, żeby skleiło i "pójść" w metę, niestety nie skleiło i nie chciałem ryzykować "zieleni" i paru osób tam stojących. Zdecydowałem że zchamuje się maksymalnie- może wyda...... nie wydało. Wstępne oględziny wahacz, łącznik stabi i końcówka drążka kier. Mocowania raczej nie ruszone, auto we warsztacie, jutro będzie wszystko jasne. niesamowite są speedline'y, które poza tym, że może trzeba będzie lekko poprostować generalnie wytrzymały (porysowane ranty). Szkoda że tak krótko się jechało, trzeba będzie następnym razem wyciągnąć wnioski :) Jak to mówią tam gdzie kszeszą ogień tam iskry, gdzie drwa rąbią tam wióry itd. Na pocieszenie pozostaje 3 w open mojego brata w 325 za co mu szczerze gratuluje, jak i wszystkim innym z wynikami i bez za samo dojechanie, co mi się dzisiaj nie udało ;) Serdeczne gratulacje i do następnego razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...