Skocz do zawartości

Odchudzenie Imprezy


nita

Rekomendowane odpowiedzi

Początkowo była to Impreza Coupe 2.5 RS z USA. Została kompletnie przebudowana. Silnik 2.5 turbo (na dużym intercoolerze), skrzynia 6MT. Z cięższych rzeczy jest jeszcze klatka wersja podstawowa (dość grube rury, nie cienkościenne), system gaśniczy, hydrauliczny ręczny, dodatkowa pompa paliwa ze zbiorniczkiem na benzynę, płyta pod silnikiem.

Ze środka usunąłem prawie wszystko oprócz wygłuszeń, boczków drzwi i deski rozdzielczej. Zdemontowany szyberdach, poduszki, maska i klapa plastikowe, belka przednia europejska.

 

Na wadze wyszło aż 1280 kg! Było około 3/4 zbiornika. Co można jeszcze zrobić, żeby obniżyć wagę?

 

NIE WIEM, CZY DOBRZE ZROBIŁEM WPISUJĄC TEN TEMAT NA FORUM TECHNICZNYM, JEŻELI NIE TO PRZENIOSĘ DO JN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebujesz spelniać jakieś normy? (FIA czy inne co nie znam?) Możesz totalnie wybebeszyć wnętrze (to co piszesz ze zostało),

89TrackCar009.jpg

Wywalic deske i zrobić lekka tylko z niezbednymi wskaźnikami, Na focie też jest przerabiany drążek kierowniczy,ale wygląda filigranowo,lekkie (czytaj: drogie) kubły,wyścigowy zbiornik paliwa, no i szyby plexa oraz inne czesci nadwozia.

Zejść można też na hamulcach i obręczach. Teoretycznie są jeszcze carbonowe wały napędowe,ale to juz jest wyścigowy kosmos :lol:

 

takie odelżanie to już sporo kasy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuję spełniać norm. Kubły są, zbiornik muszę mieć normalny, bo samochód jest wystrojony na V-power 100 i nie wszędzie można dostać. Szukałem jakiejś lekkiej deski, ale nie mogłem nigdzie dostać. Przekładnię kierowniczą mam już wymienioną na Q-rack, także nic już się z tym nie zrobi.

 

-- Wt cze 21, 2011 12:01 pm --

 

Nie potrzebuję spełniać norm. Kubły są, zbiornik muszę mieć normalny, bo samochód jest wystrojony na V-power 100 i nie wszędzie można dostać. Szukałem jakiejś lekkiej deski, ale nie mogłem nigdzie dostać. Przekładnię kierowniczą mam już wymienioną na Q-rack, także nic już się z tym nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że został skasowany, bo nie wyświetla mi się w "Zobacz swoje posty".

Ten wątek do zamknięcia. Dzięki za info.

 

-- Wt cze 21, 2011 12:20 pm --

 

Myślałem, że został skasowany, bo nie wyświetla mi się w "Zobacz swoje posty".

Ten wątek do zamknięcia. Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...