Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z nadchodzącym dniem 0, mam nadzieję, że nastąpi on w najbliższy czwartek w godzinach przedpołudniowych... jeśli ktoś ma czas i chęć na mini konwój powitalny i przejazd przez kilka warszawskich ulic i zapoznanie Waszych aut z "moim niebieskim noworodkiem" o dźwięcznym imieniu Subaru WRX STI to serdecznie zapraszam Al. Krakowska 151 8) 8) 8)

 

Ps. potwierdzę jeszcze termin, czy, aby napewno raju ogarnie na czwartek wydanie autka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z nadchodzącym dniem 0, mam nadzieję, że nastąpi on w najbliższy czwartek w godzinach przedpołudniowych... jeśli ktoś ma czas i chęć na mini konwój powitalny i przejazd przez kilka warszawskich ulic i zapoznanie Waszych aut z "moim niebieskim noworodkiem" o dźwięcznym imieniu Subaru WRX STI to serdecznie zapraszam Al. Krakowska 151 8) 8) 8)

 

Ps. potwierdzę jeszcze termin, czy, aby napewno raju ogarnie na czwartek wydanie autka 8)

 

no to czekamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś ma czas i chęć na mini konwój powitalny i przejazd przez kilka warszawskich ulic i zapoznanie Waszych aut z "moim niebieskim noworodkiem" o dźwięcznym imieniu Subaru WRX STI to serdecznie zapraszam Al. Krakowska 151

 

 

Możesz na mnie liczyć w czwartek

 

czy, aby napewno raju ogarnie na czwartek wydanie autka

 

Nie chciałbym być na jego miejscu jak nie ogarnie :evil: a Vergette przyjedzie z ekipą towarzysząca :roll: :mrgreen:

 

PS. Rozumiem że STi będzie zapakowany w niebieską kokardę :roll: :mrgreen:

 

To co normalnego spota w środę, a w czwartek uroczysty odbiór i POM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak? wieczorami jest luz, a dla chętnych jest europlex, a poza tym bezpiecznie jest - mieszkam od 20 lat i nie znam przypadku buchnięcia samochodu ;)

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

no wieczorami w sumie jest luz, ale nie radze parkowania pod remontowanym budynkiem, raz zaparkowalem i mialem dziada w kolorze kawy z mlekiem alias tynk ze sciany :twisted::P

 

 

Simon, ja jestem jak najbardziej chetny, w niedziele, proponuje Ajmaksa, tam jest fajne czy-de :P

 

Psiakos liste czu cus skrobniemy?

 

 

Jak sie tak bedziemy zbierac, to cos czuje, ze na DVD sobie obejrze ten film :wink: :P

 

No wlasnie,

to ja jade na mazury dzis w nocy i wracam na noc do wawy albo w poniedzialek rano, o :!: :)

 

 

na obiecywal sie, na obiecywal i nie dojecgal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha obiecywał i wyszło...

A tak spota to ja proponuje jak zostanie ogłoszony własnie u Gendzia zrobić...

 

http://www.sushizume.pl/

 

a dokładnie to :

 

http://www.sushizume.pl/index.php?optio ... &Itemid=89

Na mokotowie Bukowińska 12 a szamka jest super!!

 

Kubeusz ty wiesz co !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vergette,

słyszałem że masz najlepiej brzmiącego RSa

jak tego dokonałaś ?

 

RSa moze tak, ale czy najlepiej/najglosniej wolnego ssaka bym polemizowal :twisted::P

 

Musisz zamontowac kolektor nierownoleglosciowy z Legacy I generacji, a wiecej znajdziesz tutaj: viewtopic.php?f=26&t=121977&start=0

 

Acha obiecywał i wyszło...

 

No obiecywal, ale wyjszlo inaczej :(

Acha, zebyscie sie z tym spotem nie rozpedzali na Buko, sroda czwartek na Tarchominie pracuje, w piatek wolne i potem znow weekend na Buko :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żecz w tym że ja mam wolnego ssaka z 2,5 litra i kolektor z 2,2 lagacy podobno nie wyrobi

sprawa kolejna to taka że słyszałem że to właśnie równoodległościowy kolektor daje miłe gulgotanie a tu słyszę że raczej odwrotnie nierównoodległościowy . więc jak to jest - ja świeżak jestem od 6miechow w subaru więc pomóżcie

i nie chce najgłośniejszego RSa a najładniej gadającego

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...