Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee Bierhalle jest... jakieś takie... niemieckie :mrgreen:

Jak masz jakies propozycje blisko Grzybowskiej (zebym potrafil w miare szybko i skutecznie potem wrocic po paru browcach ;-)), to chetnie. Ja Warszawki na tyle niestety nie znam (no jeszcze moze tego Szwejka, ale zdaje sie szybko go zamykaja? W ogole u was wszystko szybko zamykaja). We Wroclawiu to wiedzialbym, gdzie was sciagnac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod stadionem to tłum, i głupio przyjechać, żeby się nie ścigać, a dopóki zawiasu nie wymienię to nie startuję (czyli już pewnie nie w tym roku)...

 

Może w jakimś kulturnym miejscu coby wrzucić coś na ruszt przy okazji spotkania?

 

No to rzuć jakieś miejsce - ja sie dostosuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jakies propozycje blisko Grzybowskiej

Gospoda na Waliców róg Grzybowskiej

Oberża pod Czerwonym Wieprzem na Żelaznej róg Chłodnej

u Durbosa Maracana przy ul. Chłodnej 35/37 lub Mille Gusti przy Elektoralnej róg JP II

 

Tutaj trochę opcji. A na chilloucik to ja chętnie udam się do Sheeshy na Sienkiewicza jeśli ktoś oprócz mnie lubi faję przyjarać. Tak to opcji multum :) Najlepiej pewnie w centrum, żeby wszyscy mieli równie daleko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jakies propozycje blisko Grzybowskiej

Gospoda na Waliców róg Grzybowskiej

Oberża pod Czerwonym Wieprzem na Żelaznej róg Chłodnej

u Durbosa Maracana przy ul. Chłodnej 35/37 lub Mille Gusti przy Elektoralnej róg JP II

 

Tutaj trochę opcji. A na chilloucik to ja chętnie udam się do Sheeshy na Sienkiewicza jeśli ktoś oprócz mnie lubi faję przyjarać. Tak to opcji multum :) Najlepiej pewnie w centrum, żeby wszyscy mieli równie daleko :D

 

Ja do centruma mam 1,5 minuty :)

 

No to w takim razie do jutra... w czasie dnia się ustali dokladnie w ktorym miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa napisaliscie chwile po tym, jak sam wyszedlem. Poszedlem sobie do Bierhalle w Arkadii... i trafilem do Zlotych Tarasow :shock: Spotkalem tam znajomego z Wroclawia i poszlismy sprawdzic o co takie wielkie halo z Hard Rock Cafe... Lipa panowie - nawet glosnawo nie bylo.

 

Jutro jak najbardziej - najlepiej jakies piwko smaczne, bo goraco ma byc we wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa napisaliscie chwile po tym, jak sam wyszedlem. Poszedlem sobie do Bierhalle w Arkadii... i trafilem do Zlotych Tarasow :shock: Spotkalem tam znajomego z Wroclawia i poszlismy sprawdzic o co takie wielkie halo z Hard Rock Cafe... Lipa panowie - nawet glosnawo nie bylo.

 

Jutro jak najbardziej - najlepiej jakies piwko smaczne, bo goraco ma byc we wtorek.

 

Hard Rock to średniawka. Naprawdę dobre amerykańskie żarło znajdziesz we Friday's na Jana Pawła vis a vis hali Mirowskiej. Żaden hard Rock, Luizjana czy inny paskudny Jeff's nawet się nie umywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem nadzieje na smaczne piwko i mocna muze z rodzaju Intro z wroclawskiego pl. solnego - kto byl, ten wie o co kaman: tam nie chodza gogusie stylizowani na nowoczesnych rockersow, czy sluchacze tfu tfu new metalu.

 

p.s. prawdziwie amerykanskiego zarla, czyli tluszcz zwierzecy w rozmiarze XXXXL, to ja nie moge - jeszcze 15kg do schudniecia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...