Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe

Daleko nie byłem, w Szczyrku.

Śniegu tylko tylko i nie wszystkie trasy były czynne, ale trochę pojeździłem (znacznie więcej jednak piłem :twisted: ) no i co się „nałopatowałem” tego białego cholerstwa to moje.

Wióry zresztą też ostro leciały...

:cool:

Śnieżne igraszki legacem planuję na niedzielę, bo podobno ma nas zasypać :roll: Jeśli tylko tak się stanie, to gwarantuję, że fotki będą rewelacyjne.

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe

Daleko nie byłem, w Szczyrku.

Śniegu tylko tylko i nie wszystkie trasy były czynne, ale trochę pojeździłem (znacznie więcej jednak piłem :twisted: ) no i co się „nałopatowałem” tego białego cholerstwa to moje.

Wióry zresztą też ostro leciały...

:cool:

Śnieżne igraszki legacem planuję na niedzielę, bo podobno ma nas zasypać :roll: Jeśli tylko tak się stanie, to gwarantuję, że fotki będą rewelacyjne.

:cool:

Super!! Gdzie jezdziles? Czyrna? Skrzyczne? Solisko? Juliany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freeride'owałem i skakałem pod Chatą, a jeździłem na "Golgocie", Czyrna zamknięta, na Julianach mega kolejki i trasy bez rewelacji, no i hopy nieprzygotowane..., a na D.Skrzyczne nam się nie chciało :roll: Ostatniego dnia sporo dosypało, ale obawiam się, że warunki dużo się nie poprawiły. Tydzień przed świętami mój ojciec z bratem byli w Zakopcu i testowali nowa kolejkę :wink: Głównie jeździli na "Goryczkowej" i sniegu było naprawdę sporo. Pogodę z resztą też mieli mega. Tam planuję kolejny wypad przed Alpami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byście powiedzieli na pyszne ciastka w cukierni M. Gessler "Słodki... Słony..." na ul. Mokotowskiej 45?

Mogę jakąś rezerwację zrobić. Powiedzmy dziś na godz. 19.30?

http://www.gdziezjesc.info/prezentacja_ ... ,110,0.htm

 

A samochody powiesimy na drzewach na skwerku vis a vis .... a ja postaram sie byc jakjuz ustalicie gdzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacho - niedziela jest ok! ale sypac nie bedzie - to znaczy nie z nieba......

Raczej bedzie padał deszcz....moze ze śniegiem ale zawsze deszcz.....

jak nie spadnie to sie wk....wie.

wedlug icm.edu.pl - ma padac! i juz!! :twisted:

a ziemia zmarznieta wiec na niej sie nie bedzie topil.

ja za to dzis walne conieco jak wroce do domu. Howgh!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A samochody powiesimy na drzewach na skwerku vis a vis .... a ja postaram sie byc jakjuz ustalicie gdzie..

Nie, zaparkujemy 20 m dalej na ul. Chopina.

 

[ Dodano: Pią Sty 04, 2008 5:54 pm ]

Ja dziś mogę walnąć co nieco ale w Centrum. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze na niedziele, dzisiaj sie nie wyrwe. Chetnie placyk, choc dobra miejscowa tez nie bedzie zla.

 

 

DobraMagilla, wyobraz sobie to drzewo poobwieszane Subarakami, toz to normalnie bylby kolejny cud ekipy premiera T. Polska to nie jest juz kraj mlekiem i miodem plynacy, to kraj, gdzie Subaru rosna na drzewach. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mi też niedziela pasuje, a może się wszyscy razem do Nadarzyna - Maximusa przejedziemy, ktoś coś wspominał, że tam jest fajny plac i sporo samochodów w niedziele przyjeżdza ?????

Wie ktoś coś więcej na ten temat?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Placyku po Maximusem to ja nie zauważyłem - słyszałeś zapewne o spotkaniach "chłopców koradowców" i paleniu gumy na 1/4 mili na uliczce dojazdowej do Maximusa co niedziele ok. g.20.00.

 

Najfajniej po śniegu to na Bemowie u Wróbla.

 

Placyk pod Legionowem należy teraz do Akademi Bezpiecznej JAzdy.

 

Jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...