Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

vibowit, pomyliło mi się znowu, jakiś zakręcony jestem... :twisted:

 

Miałem na myśli grześka67 :cool:

Ufff... już się wystraszylem, że cos zanabylem, sprzedalem, obiecalem i teraz nie pamietam. W ostatnich dniach wszystko co związane z Holandią jest popularne, więc diabli wiedzą. :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, niezle zes narozrabial Yacho, taki peleton rozerwac... :twisted::mrgreen: Ale jakos zesmy sie z Hogim odnalezli. :cool: Fajnie bylo jak zwykle, dzieki za spotkanko! :wink:

 

ano przepraszam ;)

nie chcialem jechac pierwszy ale mnie ta mazda krecaca baczki sploszyla nieco i sie ruszylem pierwszy. jeszcze chwila i mialbym ja w prawych drzwiach. :)

a wokol galmoku nie zaszkodzilo pojechac :) nie wiedzialem ze jest nakaz.. :)

zdrooowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mazda krecaca baczki sploszyla nieco i sie ruszylem pierwszy. jeszcze chwila i mialbym ja w prawych drzwiach. :)

 

Strach musialbyc duzy, bo nie poznales, ze nie byla to Mazda, a Honda s2000. :wink: Ale, gdyby taki incydent mial miejsce, to komisyjnie bysmy zrzucili z dachu najpierw owa Honde, a w slad a nia polecialby by na spotkanie z matuszka ziemia jej wlasciciel. :mrgreen::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strach musialbyc duzy, bo nie poznales, ze nie byla to Mazda, a Honda s2000. :wink: Ale, gdyby taki incydent mial miejsce, to komisyjnie bysmy zrzucili z dachu najpierw owa Honde, a w slad a nia polecialby by na spotkanie z matuszka ziemia jej wlasciciel. :mrgreen::mrgreen: :wink:

pomylke wytlumacze moze troche tym, ze moj wzrok przykuty byl przez dosc nietuzinkowy obrazek gdzie to :

w owej "mocno rajdowej" Hondzie na tylnej lawce tloczyl sie jakis gosc i mial moooocno wybaluszone oczy zarowno przez niewygode kregoslupa zlamanego na 3 zeby sie tam zmiescic jak i przez efekt krecenia kolek przez kolege "rajdowca". :mrgreen:

nie wiem co bardziej zdecydowalo o tym jego "wybaluszeniu" niemniej przykulo to moja i kolezanki prbda'y uwage na dosc dlugo powodujac radosc na twarzy :)

zdrooowka! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...