Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

a ja nie wiem czy nie pojade na Mazury jednak :evil: bo musze lodke wyciagnac i chyba przygotowac do sprzedazy :cry: ale zobacze..

zdroowka!

 

[ Dodano: Czw Maj 01, 2008 12:43 am ]

o ktorej w koncu jedziecie? gdzie sie spotykamy? moze przy makro na stacji? bo nie wiem wkoncu czy jade czy nie jade wiec na 50% bede.

zdroowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyruszam ok. 10 -11 rano. Jeżeli pasi to stacja JET przed Makro. Właśnie zaczął szwankować telefon - gubi sieć, zatem jeżeli nie odbieram, dzwońcie ponownie. Staram się co kilkanaście minut sprawdzać i resetuję. Może jutro uda się naprawić jak znajdę czynny serwis w okolicy - chyba tylko w markecie:?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyruszam ok. 10 -11 rano. Jeżeli pasi to stacja JET przed Makro. Właśnie zaczął szwankować telefon - gubi sieć, zatem jeżeli nie odbieram, dzwońcie ponownie. Staram się co kilkanaście minut sprawdzać i resetuję. Może jutro uda się naprawić jak znajdę czynny serwis w okolicy - chyba tylko w markecie:?: :?:

oki. to zrobmy pierwsza ture o 1100 na JETcie przy makro. dobrze?

zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak długi jest forumowy kwadrans akademicki?

nie no. 1115 ruszamy, chyba, ze chcesz pojechac besposrednio a ja podjade na stacje i zerkne kto bedzie. tak bedzie chyba najlepiej co?

zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gourment - ja przyjadę ok. g. 13.00

 

Możesz podać bliższe koordynaty dojazdu z centrum Radzymina?

 

Mój telefon na PW

gourment to bardziej tekstylia, damskie dessous, ja jestem od smakosza :twisted: Prześlę na PW opis itinerer dojazdu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały update ostatniego odcinka dojazdu - zjazd z asfaltu przed zakrętem ostatnia w prawo - Letniskowa (jest widoczna tabliczka na słupku), nie ma przy niej trafo, ale jak się w nią nie skręci, dosłownie 20 m dalej jest już zakręt w lewo = za daleko. Potem tylko prosto, żadnych skrzyżowań Y nie ma po drodze. Na końcu drogi w prawo, w las. Dalej bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, przepraszam ja jednak wymiekam. Przecholowalem na wczorajszej imprezie i nie jest dobrze... Do nastepnego...

Menel. :razz: :mrgreen:

 

Oj Simon1 - co tydzień to samo :shock: , jak dziecko.

"...Bo pić to trzeba umić.."

 

[ Dodano: Sob Maj 03, 2008 9:54 am ]

wyszło słonko, ja wyruszam, a wy róbcie co i z kim chcecie

 

gourmet - my będziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są tacy co jak mówią że będą to mówią, ale są też tacy co jak mówią że będą to będą, a nawet są tacy co nie mówią że będą a byli. Piwo lało się strumieniami ............. na kiełbasy :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...