Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

A to fascynaci subaru nie mogą się spotkać w innym miejscu niż Konstanciń czy Mokotów? A no tak należało by tak podjechać by stara część forum miała pod nosem.

 

Myślałem, że kawiory w Subaru nie zwracają uwagi na koszty paliwa. Śmieją się z zagazowanych Subarynek a sami zostawiają 50 zł napiwku po każdym tankowaniu... :biglol:

 

 

No dobra, wpadnę z łaski swojej :D;)

Wpadaj po 21.00 na burgera Cynamonowa 45 jeżeli starczy Ci paliwa ;)

Edytowane przez Hogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy odległość jest problemem? :coffee:

 

nie jest problemem i nigdy nie była przynajmniej w moim wypadku, dziwi mnie jednak Twoje marudzenie...

 

ostatnio z rok temu byłeś na stadionie, a z jakieś pół roku temu pojawiłeś się przelotem na galmoku tylko dlatego, że miałeś spotkanie z jakimś klientem...

 

co za różnica dla Ciebie gdzie będą spoty skoro i tak nie jeździsz ? :|

Edytowane przez nala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos dzis bedzie pod narodowym na spocie JDM? Czy to tez jest zbyt wiesniackie bo za duzo blachar, frajerow itp ? :)

 

 

 

Spoty z pajacami palącymi gumy w BMW są dla blachar i dresiarzy, chyba nie utożsamiacie się z nimi??? Cargo? Stadion? Ehhh, to dlatego coraz mniej osób przyjeżdża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A od kiedy odległość jest problemem? :coffee:

 

nie jest problemem i nigdy nie była przynajmniej w moim wypadku, dziwi mnie jednak Twoje marudzenie...

 

ostatnio z rok temu byłeś na stadionie, a z jakieś pół roku temu pojawiłeś się przelotem na galmoku tylko dlatego, że miałeś spotkanie z jakimś klientem...

 

co za różnica dla Ciebie gdzie będą spoty skoro i tak nie jeździsz ? :|

 

A wiesz dlaczego?

 

Bo się zrobiło tak:

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Myślałem, że kawiory w Subaru nie zwracają uwagi na koszty paliwa. Śmieją się z zagazowanych Subarynek a sami zostawiają 50 zł napiwku po każdym tankowaniu... :biglol:


To chybe nie powinienem być posiadaczem subaru bo nie przepadam za kawiorem.
Z tego co zauważyłem to nie wiele osób śmieje się już z tego że w subaru jest gaz(sam posiadam). Paliwo jak każde inne. A to kwestia tylko tego że dużo kożystam z auta.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myślałem, że kawiory w Subaru nie zwracają uwagi na koszty paliwa. Śmieją się z zagazowanych Subarynek a sami zostawiają 50 zł napiwku po każdym tankowaniu... :biglol:

To chybe nie powinienem być posiadaczem subaru bo nie przepadam za kawiorem.

Z tego co zauważyłem to nie wiele osób śmieje się już z tego że w subaru jest gaz(sam posiadam). Paliwo jak każde inne. A to kwestia tylko tego że dużo kożystam z auta.

 

 

 

Mało uważny jesteś. Wkleić linki do wypowiedzi?

 

 

Możecie się nie okładać jak mnie nie ma ? ;-)

Zbieraj punkty, a nie się wtrANcasz :P:D

 

Kiedy ten nudny spot robimy?

 

A będzie taki spot dla fanów Subaru? Czy jesteśmy tacy ciency, że trzeba podłączać się pod spoty BMW czy innych pajaców z Cargo?

Edytowane przez Hogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...