Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Kiełbasowy autobus ostatnio codziennie jest zamknięty.

 

 

Ich strata, zostajemy w środę w Gal Moku.

 

Chociaż ostatnio montowali nowe zapory na wjeździe - ciekawe czy zaczną pobierać opłaty?

 

właśnie zauważyłem... co to za nowa moda :?: w blue-city trzeba płacić już za parking :roll: dziwne parking dla klientów i dodatkowe opłaty :shock:

 

edit :arrow: jeszcze rozumiem że w złotych tarasach gdzie w centrum ludzie zrobili by sobie darmowy parking :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkadia jest za free :wink:

 

Promenada tez :P

 

Czy jest ktoś w stanie przewieźć mnie seryjnym WRX'em (06-07, hawk)? Przymierzam się do zakupu, oglądałem jedno auto i zostałem przewieziony. Nie zrobiło to na mnie niestety wrażenia

 

I nie zrobi, kup albo STI albo GieTeka w ciekawym setupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś w stanie przewieźć mnie seryjnym WRX'em (06-07, hawk)? Przymierzam się do zakupu, oglądałem jedno auto i zostałem przewieziony. Nie zrobiło to na mnie niestety wrażenia

I nie zrobi, kup albo STI albo GieTeka w ciekawym setupie :)

ej ale wrx i forek mają taki sam potencjał i nie powiem żeby forek nie dostarczał mi emocji podczas jazdy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie zrobi, kup albo STI albo GieTeka w ciekawym setupie :)

Na STI mnie nie stać, zresztą do szaleństw track-day'owych mam już auto, o którym pisałem :wink: Szukam po prostu samochodu na codzień. Jeśli WRX nie wypali to po prostu będzie Legacy IV (jechałem 2.0 MY08 i był akurat przyzwoity, w stosunku do oczekiwań lepiej niż WRX, może dlatego że Legacy mogłem też prowadzić).

ps. moja żona siedząc z tyłu w WRX'ie kombi nabawiła się klaustrofobii, czy to normalne, że tam nic nie widać?

ps2. ale na szczęście powiedziała, że sprzęgło chodzi lepiej niż w Golfie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...