Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

No szkoda, Tynek :-(

Długo tylko oglądaliśmy innych, bo gęsto było... Smarcik fajnie wywijał, nawet chciał nas na prawym przewieźć :-)

Jeden pozaforumowy STI (srebrny Hawk, US Spec) niestety postawił się boczkiem... Na krawężniku :-( Tylne lewe kółko wyszło górą poza obrys auta... Tak pod kątem 45 st... :-(

Ja potem troszkę polatałem - porządek był, zero lansu, grzecznie Beemki, Audi, Seat i Golfy latały, nawet jakieś zielona Impreza GT się pojawiła, a chwilę później chyba Subaru forumowe zniknęły z cargo... Pewnie relacja będzie późną nocą :-)

 

Fajnie było :) dzięki za spota i miło było poznać :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Srebrne Sti wygladało jakby do lotu się szykowało :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam dzis obecnych na torwarze i cargo :)

 

ja jeszcze u siebie na wsi polatalem :)

 

Dopiero wróciłeś??

Tak

 

z cargo wyjechalem po 22 w piasecznie do 24 polatalem bo spotkalem znajomych i gadalem z wariatami :)

 

-- N sty 15, 2012 1:26 am --

 

Kruchy, ehh dopiero teraz zaskoczyłem że z tobą latalem na cargo :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden pozaforumowy STI (srebrny Hawk, US Spec) niestety postawił się boczkiem... Na krawężniku :-( Tylne lewe kółko wyszło górą poza obrys auta... Tak pod kątem 45 st... :-(

Kazdy musi sie jakos nauczyc. On wybral dosc drogą wersje nauki.

 

Od razu pozaforumowy..... Nie srebrny, poza tym :). Kod koloru 26 D :).

No rzeczywiście wyszło ; wahadło odbilo nie tak jak miało odbić, było wąsko i tyle. You play, you pay ; inna wersja - no pain, no gain :)

Z żalem za własne frajerstwo, ale bez przesady..... Zdarza się.

U Wróbla taniej, fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden pozaforumowy STI (srebrny Hawk, US Spec) niestety postawił się boczkiem... Na krawężniku :-( Tylne lewe kółko wyszło górą poza obrys auta... Tak pod kątem 45 st... :-(

Kazdy musi sie jakos nauczyc. On wybral dosc drogą wersje nauki.

 

Od razu pozaforumowy..... Nie srebrny, poza tym :). Kod koloru 26 D :).

No rzeczywiście wyszło ; wahadło odbilo nie tak jak miało odbić, było wąsko i tyle. You play, you pay ; inna wersja - no pain, no gain :)

Z żalem za własne frajerstwo, ale bez przesady..... Zdarza się.

U Wróbla taniej, fakt.

 

 

A co się stało amorek się zgiął czy mocowanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad nie przywitałem się :

ściągałem lawetę - co nie było easy w sobotę wieczorem, przy śniegu ; poza tym wiesz, wsiadali obok do samochodu jacyś ludzie z Fedex'u (?chyba), co mi mądrości do głowy kładli - że się nauczę nie zap....etc. Tacy raczej troskliwi byli. To już mi się dyskusji odechciało :). Dzięki za dobre intencje, sorry za niedostępność emocjonalną:)

 

Ad miło kolegę poznać :

również. Jakoś się na forum nie udzielałem. Ale skoro zostałem wywołany do odpowiedzi.... :)

 

Ad co się stało :

jutro się dowiem, ale dobrze to nie wygląda ; amor raczej nie, reszta (wahacz, zwrotnica) na pewno tak

 

a najbardziej śniegu mi szkoda..... miałem dziś rano ustawiony 2 h slot u Wroo

 

-- 15 sty 2012, o 18:13 --

 

Ps

Zakładam,że czarny Forek to kolega bakupno ?? Gruuubo szedłeś :) I masz fajny wydech.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pada :lol: ktoś się dziś wybiera? byłem w ciagu dnia na wola parku. wyslizgane i ochrona cos tam jęczała. wjazdy na parking pozastawiane. pozniej udało mi sie zaliczyć M1 pod lirojem sniegu zdecydowanie mniej niż na wola, ale lepsza przyczepność i pieknie mozn było latać. dajcie znaka czy się wybieracie i gdzie :twisted:

 

-- 15 sty 2012, o 18:29 --

 

Ad nie przywitałem się :

ściągałem lawetę - co nie było easy w sobotę wieczorem, przy śniegu ; poza tym wiesz, wsiadali obok do samochodu jacyś ludzie z Fedex'u (?chyba), co mi mądrości do głowy kładli - że się nauczę nie zap....etc. Tacy raczej troskliwi byli. To już mi się dyskusji odechciało . Dzięki za dobre intencje, sorry za niedostępność emocjonalną:)

ArH 4 lata temu dokładnie tak samo u mnie. Ostatni slajdzik i idę szeroko banan na mordzi aż tu nagle...jeb...lewe tylnie...to standardowe uszkodzenia w naszych autach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pada :lol: ktoś się dziś wybiera? byłem w ciagu dnia na wola parku. wyslizgane i ochrona cos tam jęczała. wjazdy na parking pozastawiane. pozniej udało mi sie zaliczyć M1 pod lirojem sniegu zdecydowanie mniej niż na wola, ale lepsza przyczepność i pieknie mozn było latać. dajcie znaka czy się wybieracie i gdzie :twisted:

 

-- 15 sty 2012, o 18:29 --

 

Ad nie przywitałem się :

ściągałem lawetę - co nie było easy w sobotę wieczorem, przy śniegu ; poza tym wiesz, wsiadali obok do samochodu jacyś ludzie z Fedex'u (?chyba), co mi mądrości do głowy kładli - że się nauczę nie zap....etc. Tacy raczej troskliwi byli. To już mi się dyskusji odechciało . Dzięki za dobre intencje, sorry za niedostępność emocjonalną:)

ArH 4 lata temu dokładnie tak samo u mnie. Ostatni slajdzik i idę szeroko banan na mordzi aż tu nagle...jeb...lewe tylnie...to standardowe uszkodzenia w naszych autach :mrgreen:

 

 

wie, wiem :)

No właśnie, pojeździsz chwilę, rozkręcisz się, żre, żre i nagle przestaje..... :). Za szybko było, za późno rozbujałem, a jak już zacząłem to mogłem się pomodlić, żeby było w miarę delikatnie i koła nie urwało :). Poskutkowało !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps

Zakładam,że czarny Forek to kolega bakupno ?? Gruuubo szedłeś :) I masz fajny wydech.

Pozdro

 

eee tam grubo ciągle ucze się latać tą łódką :lol::P

 

a co do wydechu to dzięki :twisted:

twój też ładnie gada 8)

 

-- N sty 15, 2012 6:54 pm --

 

WO GT-R, ja dziś odpuszczam ale jutro wieczorem jak pogoda pozwoli zaatakuje wola park :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...