Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

zdroowka dla wszyskich. gromadnie bylo i to cieszy. 8)

dobrze ze mnie Zoska wypedzila na spota :P

Simon, dzieki za pomoc w poszukiwaniu telefonu. wywedrowal byl po nawrocie spod lewarka do ulubionej czarnej dziury w gtku czyli miedzy prawym fotelem a schowkiem na tunelu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon, dzięki za kawę :)

 

Simon, dzieki za pomoc w poszukiwaniu telefonu

 

Generalnie polecam sie. Rzeczy niemozliwe zalatwiam od reki a cuda zajmuja mi mala chwilke. :wink: 8)

 

Odpozdrawiam zespotowanych, szczegolne dzieki dla Kapica za ogarniecie mojego przyjazdu. 8)

 

Mam WIELGACHNA nadzieje, ze byl to ostatni spot bez mojego GT-ka... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam WIELGACHNA nadzieje, ze byl to ostatni spot bez mojego GT-ka... :twisted:

 

Nie pierwszy i nie ostatni... :P

 

Pozdro dla wszystkich, faja wyborna, McDonald gorzej, ale KFC zamknęli...

 

Pozdrowienia dla Hubeeerta, który nas minął po cichu w tajemnicy. 8)

Kiedy zarządzamy spot bez furek i lecimy wszyscy na browara?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spota, za przejażdżke po nowej trasie z mnóstwem kamieni i za cenne rady. Chyba jednak będzie STI :)

 

Kiedy zarządzamy spot bez furek i lecimy wszyscy na browara?

 

Może jutro? albo przyszly tydzień jakoś. Polecam poniedziałki w Kampanii Piwnej na podwalu. 1 litr piwka 7.5 a pół kurczaka (naprawde duże pół) 16 zł, do tego naprawde świetny klimat na piwkowanie i pogawędki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz informowałem Simona via majl - na rynku pojawiła sie DOSKONAŁA WÓDKA Niemirov Classic - absolutnie nieszkodliwa :-) . Tak więc miast browarem sobie organy obciążac , demotywowac Greenpeace potrzebą ciągłego spuszczania wody , proponuję spożycie wodeczki . Miejsce jakoś mozna obczaić .

Wstepna rezerwacja dla najblizszych jest . Proponowany termin dla miejscowych to np. niedziela od wczesnego wieczoru do póznego poranka :-)

Hę ?

 

-- 29 paź 2010, o 07:12 --

 

Dzięki wszystkim za spota, za przejażdżke po nowej trasie z mnóstwem kamieni i za cenne rady. Chyba jednak będzie STI :)

 

Kiedy zarządzamy spot bez furek i lecimy wszyscy na browara?

 

Może jutro? albo przyszly tydzień jakoś. Polecam poniedziałki w Kampanii Piwnej na podwalu. 1 litr piwka 7.5 a pół kurczaka (naprawde duże pół) 16 zł, do tego naprawde świetny klimat na piwkowanie i pogawędki. :)

 

Ciekawe ....

DUŻE pół ....i pewnie MAŁE pół za 12 pln :-)

Eh! :mrgreen::twisted::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję za spocika wszystkim, kolejne ciekawe porady ,z których nie omieszkam skorzystać i tu znowu duży ukłon w szczególności do Maziego666 [puść mi numer do tego gościa który może mieć tylny wysoki spoiler PW]. Miał być stock a już kombinuje WIEDZIAŁEM ŻE TAK BĘDZIE , KOGO JA OSZUKUJE :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jutro? albo przyszly tydzień jakoś. Polecam poniedziałki w Kampanii Piwnej na podwalu. 1 litr piwka 7.5 a pół kurczaka (naprawde duże pół) 16 zł, do tego naprawde świetny klimat na piwkowanie i pogawędki. :)

wydaje mi sie ze w ten poniedzialek moze byc dla wiekszoci nie odpowienim terminem :)

 

 

dzieki wszystkim za spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest proste rozwiązanie - spot na nim browary i night drivers :) sam już uskuteczniałem takie rozwiązanie - kierowca zasmrodził sprzęgło na światłach i się przeraził, że będzie płacił :)

 

 

płacił nie płacił...

nie dam komuś obcemu mojego auta prowadzić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dam komuś obcemu mojego auta prowadzić :roll:

Zdecydowanie tak, musiałabym być bardzo "nieświadoma", żeby obcemu dziadowi dać pojechać moim autem :evil:

obawiam się że ja chyba nie potrafiłabym się do takiego stanu doprowadzić żeby dać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dam komuś obcemu mojego auta prowadzić :roll:

Zdecydowanie tak, musiałabym być bardzo "nieświadoma", żeby obcemu dziadowi dać pojechać moim autem :evil:

obawiam się że ja chyba nie potrafiłabym się do takiego stanu doprowadzić żeby dać :roll:

 

to byloby jak zdrada :wink:

nigdy w zyciu :twisted:

nightdrivers sucks!!!

 

zdroowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...