Skocz do zawartości

Czy warto?


Benmar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Jestem potencjalnie napalony na forestera XT, przegladam forum juz prawie rok i przyszedl czas dzialania, mam nadzieje ze marzenia wkrotce sie spelnia. Z racji prowadzonej dzialalnosci chce kupic forka na fakture vat. To tyle na wstepie teraz do konkretow.

Czy warto kupic forka z takim przebiegiem :

http://otomoto.pl/subaru-forester-salon-polska-100-bezwypadkowy-C18475830.html

Dodam ze jest to moja ulubiona wersja(buda) oraz full wyposazenie. minus procz przebiegu to odległosc jaka musze przebyc aby go obejrzec, ale to sie da zniesc. Tylko gdzie go sprawdzic, w obrebie 200 km jest tylko serwis w szczecinie a po tylu negatywnych opiniach brak mi wiary w ich umiejetnoscji. oczywiscie nie oczekuje ze bedzie on jak nowka, ale nie chce tez wymieniaqc pol auta. moze ktos go widział, slyszal?

A moze wie ktos kto ma do sprzedania podobnego forka do 2007 roku, oczywiscie moze byc drozszy>

Wiem ze post moze nie jest w najbardziej udanym miejscu na forum, ale nie moge utworzyc go w dziale kupie/sprzedam.

Dziekuje wszystkim zgory za odpowiedz i poswiecenia chwili uwagi

Kamil Białystok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, a co to jest za przebieg.... Mój Forek ma trochę ponad 180 tysięcy i tylko dlatego tak mało, że przez ostatnie kilka miesięcy mam bardzo małe przeloty. Jeśli ten konkretny egzemplarz był porządnie serwisowany, bez druciarstwa i pozornych oszczędności, to wszystko powinno być w porządku. Sądząc po lokalizacji mógł dużo tego przebiegu zrobić w Niemczech, a może nawet był tam serwisowany. W tej chwili na rynku jest taka sytuacja, że właściciel (jeśli zobaczy, że jesteś poważnie zainteresowany) powinien się zgodzić na ostry przegląd nawet w Dzierżoniowie, Warszawie albo Katowicach :)

 

Bardzo ładny samochód, tylko kolor taki sobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że jeżeli ktoś napisał wystawiam Fvat to nie znaczy, że na tej fakturze chce wpisać faktyczną kwotę zakupu a ciebie przecież nie interesuje faktura 5 tyś zł - takie propozycje to standard. Gdy kupowałem auto to była pierwsza rzecz o jaką pytałem. Ostatecznie kupiłem na zwykłą umowę - też można wrzucić w koszty.

 

a do srebrnego można się przyzwyczaić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...