Skocz do zawartości

Terenowe Subaru?


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Foreseter to SUV, uterenowiony samochod. Ma 19cm przeswitu i calkiem dobrze sobie radzi w terenie (100 razy lepiej od RAV-4, CR-V i co.). Ale czy nie byloby fajnie, jakby Subaru wyprodukowalo samochod czysto terenowy z przeswitem 34cm, rama nosna itp? Oczywiscie tu wtedy moznaby wsadzic tez silnik diesla.

Ja uwazam to za pomysl warty rozwazenia, chociaz wiem , ze tu na forum to to i tak nic nie da :D .

 

 

Pozdrawiam,

Thanatos

 

P.S. Moznaby wtedy wystawic team do rajdu PAryz-Dakar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, byleby nie wyglądało jak Hyundai Terracan.

 

A tak zupelnie z innej beczki...Czytałem dzisiaj opis Opla Corsy OPC 175 KM, vmax 225 km/h, przecież to trzeba być niezłym psycholem, żeby grzać corsą 225 km/h.....choć wyobraźcie sobie - jedzie sobie ktoś imprezą , na budziku coś ok. 220, a tu z tyłu corsa mruga światłami.....nie ukrywam jednak, że wolałbym w tej scence wystąpić w roli kierowcy subaru,a nie opla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak Subaru wystawilo fabryczny team do rajdu Paryz-Dakar i zajelo wysokie miejsca to by bylo fajnie. Ja bym czul satysfakcje, bo wtedy by sie pokazalo tym pseudo-terenowkom, co to raczej jak buggy wygladaja, czyli nowe tylko-rajdowe Pajero i ten caly VW Tarek :roll: .

 

A co do seryjnego samochodu, to musialby byc przynjamniej wielkosci Nissana Patrola.

 

Pozdrawiam,

Thanatoster

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu z antenkami wyglądaja troche jak modele 1:18 sterowane przez radio.

Niemniej jednak pokazują, jak uboga jest oferta subaru na rynek europejski !!!!

 

Ale to w Australii nie nalezy do normalnej oferty! Oni sobie sami podwyzszyli zawiedzenie i dobudowali antenki, wiec tu nie ma sie co skarzyc :)

 

Pozdrawiam,

Thanatos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zrobienie terenówki Subaru uważam za doskonały pomysł. Przecież firma ma olbrzymie doświadczenie w 4x4.

 

A co do obecnego Forestera to w rajdach pustynnych miałby szansze - na pewno wszyscy widzieli jakie różne wynalazki tam jeździły i jeżdżą. Oczywiście byłyby konieczne daleko idące przeróbki.

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to Subaru przygotowuje dużą płytę podłogową dla samochodu na USA i Australię i może to być VAN ( był taki projekt ) bardzo popularny rodzaj nadwozia właśnie w tych krajach. Może na bazie tej płyty powstać również terenówka.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

W ramach odświeżania wątków z brodą postanowiłem przypomnieć Forumowiczom, jak wyglądały pierwsze przecieki ze strony Dyrekcji na temat czegoś, co - jak dziś wiemy - nazywa się Tribeca i jakie były pierwsze forumowe reakcje na to, w tym na pomysł napędzania tego 'cuda' dieslem, co - jak również wiemy - stanie się w nadchodzącym roku faktem.

 

8)

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...