Skocz do zawartości

antena elektryczna


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wymontować antenę elektryczną i ją nasmarować, albo naprawić. Elektryka działa bo słuchać stukanie ale nie może wyjść. Wyciągnołem ją na siłę, nasmarowałem, sama się schowała ale dalej nie wychodzi. Może ktoś poradzi co robić.

Moje pierwsze subaru dwa dni posiadam Go, pare innych rzeczy niepokoi mnie też, ale to póżniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się pod post kolegi, mam ten sam problem w Forku 98. Słychać tylko pracujący silniczek a antena ani drgnie. Chyba jest zapieczona na amen. Czy można całość jakoś wykręcić z zewnątrz, czy trzeba "dostać się" od nadkola?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekam na rozwój tematu gdyż albowiem aktualnie znajduję się w posiadaniu takiego samego problemu.

Miałem się za to brać w wolnej chwili, ale o taką u mnie dość trudno.

Zresztą, żona zaraz takie chwile jakoś szybko wyczaja i znajduje mi robotę tylko na "paręnaście minut", które trwają potem nawet kilka dni :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem taki problem w Mazdzie. Musisz wyjac calosc (pewnie dostaniesz sie "od spodu"-w Forku tego nie robilem), rozebrac segmenty, i wyczyscic. Bardzo pomaga WD40 w duzych ilosciach-musisz wrecz wyplukac syf ze srodka segmentow. Moze tez byc juz troche zuzyta zebatka-jak slychac stukanie a nie prace silniczka tylko-byc moze przepuszcza w jedna strone. W kazdym razie u mnie taka procedura usunela problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...