Skocz do zawartości

kolo zapasowe pod podloga


konradus

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam zamontowana instalacje gazowa w miejsce kola zapasowego i na razie jezdze bez kola zapasowego, bo jak wiadomo forester za duzego bagaznika nie ma. tak sobie pomyslalem o zamontowaniu kola zapasowego pod podloga - co o tym myslicie? a moze jakas inna sugestia, podpowiedz na ten temat. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze jakas inna sugestia,

 

Ile razy złapałeś kapcia? :wink:

odpukac jeszcze nie zlapalem, ale w drugim samochodzie w przeciagu roku musialem 3 razy korzystac z uslug wulkanizatora. pol biedy jak sie zlapie kapcia blisko domu, ale wiekszy problem jak to bedzie w trasie, albo jeszcze wiekszy problem za granica :) myslalem o preparatach w sprayu do przebitych opon, ale nie wiem jak z praktyka pewnie mala dziurke zakleja a z wieksza dziura napewno nie dadza rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem, i kiedyś myślałem o zamontowaniu koła z tyłu na klapie bagażnika :D tak że najpierw otwierasz na bok to koło(na jakimś stelażu z rurek:P ) a później klapa bagażnika do góry:)

Teraz pomykam bez koła ale myślę nad zakupem dojazdówki pełnowymiarowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej spraye, pomoze tylko na chwile i przy malej dziurce, o ile wystarczy gazu zeby nadmuchac kapcia. Ja woze motocyklowy zestaw do naprawy-pudeleczko narzedzi, kolkow, i kleju. Zmiesci Ci sie w kieszeni ale jeszcze musisz miec mini kompresor, np. taki:

 

http://moto.allegro.pl/mini-kompresor-s ... 30144.html

 

Sprawdzilo sie na wyprawach na moto, poradzi i w samochodzie. O ile oczywiscie przebijesz a nie rozprujesz opone :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...