Skocz do zawartości

serwis subaru polska


payoss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Potrzeba mi lewy błotnik i nadkole do WRX 2003-2005r. Jako że nie mogłem nigdzie znaleźć zamówiłem w subaru. Powiedziano mi że czas oczekiwania do 10 dni... wnerwiony myślę ok, przeczekam. Dziś po 11 dniach dzwonie do nich i dostaje wiadomość że mój błotnik i nadkole idzie z Japonii...(z jednej strony fajnie ;p )ale czas oczekiwania to jakieś 3 tygodnie ;O I teraz moje pytanie, czy mam prawo anulować zamówienie które na dobra sprawę składałem m@ilowo podając tylko moje imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania ? ( w subaru powiedzieli żebym zadzwonił około 16 bo muszą sprawdzić na jakim jest etapie).

 

Jeszcze jedna rzecz, czy przedstawione poniżej nadkole pasuje do WRX 2003-2005 ?

 

http://allegro.pl/nadkole-lewe-przod-subaru-impreza-03-07-oryginal-i1571667278.html

 

ewentualnie proszę o po patrzenie na allegro za nadkolem i błotnikiem bo ja nigdzie nie widze :)

Dziękuję wszystkim i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Potrzeba mi lewy błotnik i nadkole do WRX 2003-2005r. Jako że nie mogłem nigdzie znaleźć zamówiłem w subaru. Powiedziano mi że czas oczekiwania do 10 dni... wnerwiony myślę ok, przeczekam. Dziś po 11 dniach dzwonie do nich i dostaje wiadomość że mój błotnik i nadkole idzie z Japonii...(z jednej strony fajnie ;p )ale czas oczekiwania to jakieś 3 tygodnie ;O I teraz moje pytanie, czy mam prawo anulować zamówienie które na dobra sprawę składałem m@ilowo podając tylko moje imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania ? ( w subaru powiedzieli żebym zadzwonił około 16 bo muszą sprawdzić na jakim jest etapie). Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale termin oczekiwania też może być.. subarowy :twisted::mrgreen:

 

Zaczynam się przyzwyczajać...

 

-- Wt kwi 19, 2011 4:40 pm --

 

Proszę jeszcze o potwierdzenie czy ten oto błotnik jest do WRX'a 2003-2005r ?

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=1569470124

 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno znajdziesz odpowiedź na zadane pytanie.

ale termin oczekiwania też może być.. subarowy :twisted::mrgreen:

ale dobrze, że jest :) To chyba jedyny znany mi przypadek wśród polskich importerów, że możesz zadać pytanie Dyrekcji i liczyć na odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...