Jump to content

serwis subaru polska


Recommended Posts

Witam wszystkich. Potrzeba mi lewy błotnik i nadkole do WRX 2003-2005r. Jako że nie mogłem nigdzie znaleźć zamówiłem w subaru. Powiedziano mi że czas oczekiwania do 10 dni... wnerwiony myślę ok, przeczekam. Dziś po 11 dniach dzwonie do nich i dostaje wiadomość że mój błotnik i nadkole idzie z Japonii...(z jednej strony fajnie ;p )ale czas oczekiwania to jakieś 3 tygodnie ;O I teraz moje pytanie, czy mam prawo anulować zamówienie które na dobra sprawę składałem m@ilowo podając tylko moje imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania ? ( w subaru powiedzieli żebym zadzwonił około 16 bo muszą sprawdzić na jakim jest etapie).

 

Jeszcze jedna rzecz, czy przedstawione poniżej nadkole pasuje do WRX 2003-2005 ?

 

http://allegro.pl/nadkole-lewe-przod-subaru-impreza-03-07-oryginal-i1571667278.html

 

ewentualnie proszę o po patrzenie na allegro za nadkolem i błotnikiem bo ja nigdzie nie widze :)

Dziękuję wszystkim i Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich. Potrzeba mi lewy błotnik i nadkole do WRX 2003-2005r. Jako że nie mogłem nigdzie znaleźć zamówiłem w subaru. Powiedziano mi że czas oczekiwania do 10 dni... wnerwiony myślę ok, przeczekam. Dziś po 11 dniach dzwonie do nich i dostaje wiadomość że mój błotnik i nadkole idzie z Japonii...(z jednej strony fajnie ;p )ale czas oczekiwania to jakieś 3 tygodnie ;O I teraz moje pytanie, czy mam prawo anulować zamówienie które na dobra sprawę składałem m@ilowo podając tylko moje imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania ? ( w subaru powiedzieli żebym zadzwonił około 16 bo muszą sprawdzić na jakim jest etapie). Dziękuję i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Na pewno znajdziesz odpowiedź na zadane pytanie.

ale termin oczekiwania też może być.. subarowy :twisted::mrgreen:

ale dobrze, że jest :) To chyba jedyny znany mi przypadek wśród polskich importerów, że możesz zadać pytanie Dyrekcji i liczyć na odpowiedź :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...