Skocz do zawartości

Wymiana ksenonu, Forek MY06


kecajek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak w Forku MY 06 wymienić fabryczny ksenon? Z prawej strony: po odkręceniu śrubki mocującej czerpnię (czarny plastikowy tunel powietrzny), zdjęciu tylnej osłony reflektora widzę tył uchwytu (przetwornicy?-taka ciemna kostka), ale nie wiem jak to zdjąć/wyciągnąć.

Zauważyłem, że tam są jakieś wkręty w reflektorze-odkręcać je?

Nie zauważyłem nigdzie takich sprężyn, jakie są przy żarówkach halogenowych.

Wiem, że w instrukcji jest napisane, aby z wymianą świateł ksenonowych wybrać się do ASO, ale chciałbym sam to zrobić.

To co mam robić dalej?

Dam pomuka, rzecz jasna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak w Forku MY 06 wymienić fabryczny ksenon? Z prawej strony: po odkręceniu śrubki mocującej czerpnię (czarny plastikowy tunel powietrzny), zdjęciu tylnej osłony reflektora widzę tył uchwytu (przetwornicy?-taka ciemna kostka), ale nie wiem jak to zdjąć/wyciągnąć.

Zauważyłem, że tam są jakieś wkręty w reflektorze-odkręcać je?

Nie zauważyłem nigdzie takich sprężyn, jakie są przy żarówkach halogenowych.

Wiem, że w instrukcji jest napisane, aby z wymianą świateł ksenonowych wybrać się do ASO, ale chciałbym sam to zrobić.

To co mam robić dalej?

Dam pomuka, rzecz jasna :D

 

tą kostkę przekrecasz o kilka stopni i schodzi z żarnika, żarnik wyjmujesz , wymieniasz i tyle, generlanie prostrze jak wymiana żarówki H7 :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tą kostkę przekrecasz o kilka stopni i schodzi z żarnika, żarnik wyjmujesz , wymieniasz i tyle, generlanie prostrze jak wymiana żarówki H7 :D

 

I jeszcze sprężyna w kształcie odwróconego U i już :D

Zastanawiam się czy do lewego trzeba będzie wyjmować akumulator czy nie, bo tylna osłona jest przy samym akumulatorze :roll:

Dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tą kostkę przekrecasz o kilka stopni i schodzi z żarnika, żarnik wyjmujesz , wymieniasz i tyle, generlanie prostrze jak wymiana żarówki H7 :D

 

I jeszcze sprężyna w kształcie odwróconego U i już :D

Zastanawiam się czy do lewego trzeba będzie wyjmować akumulator czy nie, bo tylna osłona jest przy samym akumulatorze :roll:

Dziękuję :D

 

najlepiej wyciągnąć, chyba że masz rączki jak moja córeczka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...