Jump to content

Wymiana ksenonu, Forek MY06

kecajek

Recommended Posts

Witam!

Jak w Forku MY 06 wymienić fabryczny ksenon? Z prawej strony: po odkręceniu śrubki mocującej czerpnię (czarny plastikowy tunel powietrzny), zdjęciu tylnej osłony reflektora widzę tył uchwytu (przetwornicy?-taka ciemna kostka), ale nie wiem jak to zdjąć/wyciągnąć.

Zauważyłem, że tam są jakieś wkręty w reflektorze-odkręcać je?

Nie zauważyłem nigdzie takich sprężyn, jakie są przy żarówkach halogenowych.

Wiem, że w instrukcji jest napisane, aby z wymianą świateł ksenonowych wybrać się do ASO, ale chciałbym sam to zrobić.

To co mam robić dalej?

Dam pomuka, rzecz jasna :D

Witam!

Jak w Forku MY 06 wymienić fabryczny ksenon? Z prawej strony: po odkręceniu śrubki mocującej czerpnię (czarny plastikowy tunel powietrzny), zdjęciu tylnej osłony reflektora widzę tył uchwytu (przetwornicy?-taka ciemna kostka), ale nie wiem jak to zdjąć/wyciągnąć.

Zauważyłem, że tam są jakieś wkręty w reflektorze-odkręcać je?

Nie zauważyłem nigdzie takich sprężyn, jakie są przy żarówkach halogenowych.

Wiem, że w instrukcji jest napisane, aby z wymianą świateł ksenonowych wybrać się do ASO, ale chciałbym sam to zrobić.

To co mam robić dalej?

Dam pomuka, rzecz jasna :D

tą kostkę przekrecasz o kilka stopni i schodzi z żarnika, żarnik wyjmujesz , wymieniasz i tyle, generlanie prostrze jak wymiana żarówki H7 :D

• Upvote 1

tą kostkę przekrecasz o kilka stopni i schodzi z żarnika, żarnik wyjmujesz , wymieniasz i tyle, generlanie prostrze jak wymiana żarówki H7 :D

I jeszcze sprężyna w kształcie odwróconego U i już :D

Zastanawiam się czy do lewego trzeba będzie wyjmować akumulator czy nie, bo tylna osłona jest przy samym akumulatorze :roll:

Dziękuję :D

I jeszcze sprężyna w kształcie odwróconego U i już :D

Zastanawiam się czy do lewego trzeba będzie wyjmować akumulator czy nie, bo tylna osłona jest przy samym akumulatorze :roll:

Dziękuję :D

najlepiej wyciągnąć, chyba że masz rączki jak moja córeczka :D