Jump to content

tłumik do N/A 2006

Koniu0739

Recommended Posts

myślałem żeby zmienić tłumik w swoim wolno ssaku(jest OEM) na jakiś z lepszym dźwiękiem czyli na jakiś sportowy bardziej, czy ktoś się spotkał z taka zmiana? widziałem na YouTube ze ludzie maja firmy Prodrive ale to w GT, nie wiem czy będzie pasował do N/A, powiedzcie mi proszę czy trzeba wymieniać całość czy tylko np koniec?czy musze miec dedykowany czy tez nie, sam nie wiem czym się kierować wiec proszę o pomoc, może jakieś firmy, linki?

ja w sumie nie chce żeby ono docelowo bulgotało, tak samo jakiś samo przeróbek!. Chciałbym kupić tłumik w jakiejś firmie i żeby lepszy miał dźwięk, nie chce niczego wycinać, wstawiać itd, tylko gotowy tłumik! no ale poczytam co tam jest w tym temacie!

widziałem na YouTube ze ludzie maja firmy Prodrive ale to w GT, nie wiem czy będzie pasował do N/A, powiedzcie mi proszę czy trzeba wymieniać całość czy tylko np koniec?

Są tłumiki do wersji GT bo jak jest turbina to jest większy sens takich zmian !!! W n/a i gt są dwie końcówki więc myślę że wszystko będzie pasować :!: i jak znienisz ostatnie tłumiki to powinno być ciekawiej dla ucha :D

w N/A masz inną średnicę wydechu niż w Turbo (mniejszą), i zamontowanie końcowego tłumika z wersji T wiąże się w 99% z przeróbką, ale to jest prosta sprawa dla każdego warsztatu, chodzi tylko o to, że nie zrobisz sam na podwórku przy użyciu wyposażenia pokładowego swojego auta...

• Upvote 1

w N/A masz inną średnicę wydechu niż w Turbo (mniejszą), i zamontowanie końcowego tłumika z wersji T wiąże się w 99% z przeróbką, ale to jest prosta sprawa dla każdego warsztatu, chodzi tylko o to, że nie zrobisz sam na podwórku przy użyciu wyposażenia pokładowego swojego auta...

to dlaczego w moim dziadu bez zadnych przerobek mialem zamontowany wydech koncowy z gieteka? Czy to tyczy sie nowszych modeli?

zamontowanie końcowego tłumika z wersji T wiąże się w 99% z przeróbką,

Właśnie robię z wydechem i sprawdzałem średnicę rury wydechowej w ostatnich tłumikach. W moim czyli turbo a w wolnossącym średnica jest taka sama i uchwyty też takie same ( N/A jest Z 2007 r a mój 2005 r)