Skocz do zawartości

Poszerzacze, dystanse na koła firmy H&R Springs


sapa

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z was instalowal takie dystanse na kola w Subaru. Wlasnie zamowilem do swojej Imprezy Kombi. Wkleje fotki po i przed instalacja. To jest strona prducenta opisujaca jak to działa http://www.trakplus.com/

prosze o uwagi i doswuadczenia, jesli ktos juz instalowal cos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport ma takie cóś w sti, ino chyba niemieckie....,

z tego co wiem, super sprawa, jak ma się błotniki od WRC i zaklepane i wypchnięte nadkola z tyłu, inaczej może być problem z ocieraniem kół o ranty błotników.

 

trzeba zwracać uwagę na odsadzenie felgi czyli ET lub offset, jak go zwał, tak go zwał... :)

 

i uwaga na grubość tych dystansów, bo jak masz za cienkie (grubość mniejsza niż długość szpilki), trzeba skrócić ori szpilki, bo wystają poza szajby i będzie kłopocik....a jak utniesz szpilki też może być nie halo, bo po zdjęciu tych dystansów będziesz miał za krótkie ori szpilki...

 

na to musisz zwrócić uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa wlasnie niemieckie, H&R Springs, strona jest amerykanska, ale firma niemiecka. Ja nie mam WRX, zwykly wolnossak, i wkurza mnie ze te kola sa takie schowane do srodka, jeszcze w kombi to wyglada gorzej niz w sedanie. Zamowilem najwieksze, 25 mm na strone i jak zmierzylem to dokladnie tyle kolo jest schowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...