Skocz do zawartości

mini spot Sławinek i okolice


joanna7f

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bakupno, przecież nie mówię że ja... :)

 

Ale gratuluje świetnej pamięci do ulic :mrgreen:

 

Nawigację pewnie odpalił, by się w naszej metropolii nie zgubić :twisted:. Ale pracę domową musi jeszcze odrobić - Słowinek :?: Grrr...I jeszcze objechał go bokiem? Jechał przez ten Słowinek, a nawet o tym nie wie (że od Warszawy jadąc i skręcając w al. Solidarności jedzie się właśnie przez Sł.) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bakupno, przecież nie mówię że ja... :)

 

Ale gratuluje świetnej pamięci do ulic :mrgreen:

 

Nawigację pewnie odpalił, by się w naszej metropolii nie zgubić :twisted:. Ale pracę domową musi jeszcze odrobić - Słowinek :?: Grrr...I jeszcze objechał go bokiem? Jechał przez ten Słowinek, a nawet o tym nie wie (że od Warszawy jadąc i skręcając w al. Solidarności jedzie się właśnie przez Sł.) :)

dobra, odwołuję pochwały... bakupno, nie popisałeś się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanno dawaj mi numer na pw to się zdzwonimy :wink: tylko żeby potem narzeczony nie chciał mnie rozjechac :P

 

Waraxe nie miałem i nie ma navi w aucie :P a korzystałem wtedy z mapy dla kierowców tirów :P

 

Swoja drogą pamietam jak dojechać w szczecinie do szpitala gdzie woziłem leki a ulicy nie podam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że nasz wątek się rozkręca :)bakupno w złym miejscu przyznałeś się, że nie wiesz gdzie jest Sławinek. Przed przyjazdem do Lublina musisz się dokształcić z lokalizacji najważniejszych miejsc w naszym cudownym mieście :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz spot warszawski nawiedziłem, ale tylko na moment, bo po bombki dla kolegi. I do GalMoka też bez nawi trafiłem

to my się chyba poznaliśmy :mrgreen:

 

Przed przyjazdem do Lublina musisz się dokształcić z lokalizacji najważniejszych miejsc w naszym cudownym mieście

hmm zadzwonię do koleżanki :)

wiem że fajnie jest w klubie grafity - podobno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że nasz wątek się rozkręca :)bakupno w złym miejscu przyznałeś się, że nie wiesz gdzie jest Sławinek. Przed przyjazdem do Lublina musisz się dokształcić z lokalizacji najważniejszych miejsc w naszym cudownym mieście :P

 

Pododdział sławinkowski w pełnej gotowości - cztery forumowiczki/forumowiczów i każdy stanął w obronie naszej pięknej dzielnicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że fajnie jest w klubie grafity - podobno :P

tam już dawno nie byłam ale nie wspominam tego lokalu najlepiej:)

 

a co do terminu spotkania to mam całą wolną więc godzina jest mi obojętna ale musimy chyba pomyśleć nad nowym miejscem bo pod skansenem może być tłoczno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bakupno, to na pewno nie ja bo nie słyszałam od nikogo o jakimś warszawiaku co ma nas nawiedzić w najbliższym czasie :P

 

studiuję na medycznej

 

Ej, on nie warszawiak, on piase...hm...jak to się odmawia? Z Piaseczna chłopak jest :) . Tam też mają mini spota jak my :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...