Jump to content

mini spot Sławinek i okolice

joanna7f

Recommended Posts

Przegonili mnie z ogolnego forum Lublina więc zakładam nowy wątek :P

Agata, Waraxe, Marcin LU proponuje dzisiaj mały spocik o 20 np. na parkingu pod skansenem, co Wy na to?

ups, pomyliłam fora :| niechcący dałam na ogólnym :roll:

• Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napisz do moda by temat przeniósł do działu Spotkania Forumowe. Choć z pewnych powodów konsekwencje Ci raczej nie grożą, a nawet tym PW zaplusujesz... :wink: :) . Jak temat zostanie przeniesiony to wtedy odpiszę w sprawie spotkania; tu tego nie zrobię, bo jako Bywalec nie chcę brać udziału w procederze. Ja na taryfę ulgową raczej liczyć nie mogę :).

Byłem tam godzinę temu. Śnieg jest, ale dużo aut parkuje i świeci słoneczko. Wieczorem może być ubogo w śnieg.

a to ja innym razem się pojawię jak będzie po czym poćwiczyć. Dzisiaj już zaliczone ślizganie pod Lidlem :wink:

ja wczoraj pod tesco miałem ósemki i cwiczenia dookoła wózka

Waraxe, po co Ci Marcin?!? ;):mrgreen:

Marcin chyba wziął to do siebie i zrejterował czyli nie dotarł, choć miał najbliżej :P :wink:.

Było mroźno i kameralnie, ale pododdział lubelski rozpoczął swą działalność. Głównodowodzące - Agata i Asia - czapki panowie przed nimi w dół! Wiedza o Subaru i ogólnomotoryzacyjna taka, że z kolegą aż zaniemówiliśmy, a później nieśmiało staraliśmy się dorównać :).

Agata - szerokości i przyczepności jutro, ale SAWD w Legasiu i żadna droga niestraszna.

Asia - Forek śliczny (choć już umorusany :P), no i ta kamera cofania... :). Bezszkodowej jazdy i takiej jak na początku spotkania, po kraweżniku i pasie śniegowym; w końcu to Forek :)

Wszystko to za przyzwoleniem ojca dyrektora siekli :), który równie szybko podjechał, jak i nas opuścił, ale na pożegnanie pozdrowił ładnym slajdem.

Wszystkich wyżej wymienionych (plus zmarznięta partnerka siekli) pozdrawiam w imieniu swoim i kolegi Darka :wink: :mrgreen:. Standardowe pozdrowienia dla Q, którego tym razem...nigdzie nie spotkałem :twisted::mrgreen:

Fajnie było się spotkać. Pozdrawiam wszystkich obecnych. mam nadzieję, że te mini spoty w przyszłości będą się odbywać. Miło było poznać innym miłośników jedynej słusznej marki:)

Z tą wiedzą to nie przesadzałabym:) jeszcze dużo nauki przede mną;p

Chyba nie tylko ja lubię tego mojego legasia bo jacyś paparazzi zrobili mi zdjęcie na trasie do Krakowa :? ciekawe ile mnie ta przyjemność będzie kosztować:/

Waraxe do zobaczenia w Krakowie:)

no maładcy :mrgreen: , twardym trzeba być , nie miętkim :twisted: - i zrobiliście spota;

w sumie brawo :!: może jak nas nie przegonicie, to będą dwa miejsca spotkań w Lbn...

pozdrowienia dla wszystkich, oczywiście dla waraxe szczególne :mrgreen:

kolegi Darka :wink: :mrgreen:

tak właśnie myślałam ale nie chciałam się machnąć :P

po kraweżniku i pasie śniegowym; w końcu to Forek :)

lubię jeździć po krawężnikach i pasach zieleni/śniegowych, taka mała odmiana a jak cieszy! :D

zrobili mi zdjęcie na trasie do Krakowa :?

Nie przejmuj się... ważne żeby ładnie wyjść na zdjęciu :mrgreen::lol:

Nie przejmuj się... ważne żeby ładnie wyjść na zdjęciu :mrgreen::lol:

no właśnie nie wiem jaką minę zrobiłam:p

Q mam nadzieję, że może następnym razem spotkamy się w większym gronie:)

chociaż fajnie było się spotkać nawet w tak małym gronie:)

Waraxe tą wiedzę posiadam tylko dlatego, że testowałam różne samochody i zwracam uwagę na takie szczegóły:)

mam nadzieję, że jak będę następnym razem w Lublinie to uda się zorganizować jakieś spotkanie:)

pozdrawiam Was wszystkich

do zobaczenia

• 3 weeks later...

Nadejszła wiekopomna chwila na II mini spot Sławinkowski :)

Ostatnio wypadło mi coś bardzo ważnego i przybyć nie mogłem chociaż miałem najbliżej ale teraz już nie zawiodę was drooooodzy forumowicze :)

Proponuję najbliższy weekend najlepiej sobota tak po 13-14 ale niestety ja będę mógł zostać tylko do 17 i to samo w niedzielę też do 17 niestety

Cześć Wam :D

Joanno moja powiedziec mi gdzie ten twój Sławinek?

Bo ja znam poza Lbn, tylko Lubartów

Nie podpadaj, chłopcze, nie podpadaj! :mrgreen: :wink:. My wiemy gdzie jest Ursynów, a gdzie jest Piaseczno :P. A jeśli mnie pamięć nie myli to znasz jeszcze Serniki lub Wolę Sernicką :P

Cześć Wam :D

Joanno moja powiedziec mi gdzie ten twój Sławinek?

Bo ja znam poza Lbn, tylko Lubartów

Nie podpadaj, chłopcze, nie podpadaj! :mrgreen: :wink:. My wiemy gdzie jest Ursynów, a gdzie jest Piaseczno :P. A jeśli mnie pamięć nie myli to znasz jeszcze Serniki lub Wolę Sernicką :P

tak znam :P bo tam mieszkała koleżanka zanim przeniosła się na studia do wawy :)

a słowinek objechałem bokiem al.solidarności jak jechałem na czechów na ul.braci wieniawskich :)