Skocz do zawartości

Tribeca - pytania


Tomes

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć na jakiej płycie podłogowej zbudowana jest Tribeca (2008- ). Na płycie Legacy V czy IV? Mam jescze jedno pytanie. Czy ktokolwiek wie czy i kiedy Subaru planuje wprowadzić następną generację Tribeki? Z tego co mi wiadomo, to nowa Toyota Highlander ma mieć wiele wspólnego z Tribeką, tylko nie wiem czy z tą czy z następną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie jestem w stanie czegokolwiek fajniejszego się doszukać w Toyocie Highlander w porównaniu z moją Beką... zakładając nawet, że front podobny do starszego Forka a tył do najnowszego :mrgreen: po sprowadzeniu do PL wychodzi wersja hybrydowa z CVT ~50k PLN drożej od Tribeki więc absolutnie nieopłacalne nawet na kilka lat... a jeszcze ten silnik po stronie kierowcy... :? ciekaw jestem zachowania w zakrętach.. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste, że Tribeca jest o wiele lepsza od Highlandera ;), zresztą mam zamiar w przyszłości kupić ten samochód :). Znajoma ma w USA Highlandera (I generację, V6 4WD) i nie prowadzi go się tak dobrze, jak Subaru (na zakrętach Highlander bywa podsterowny). Nie mogę powiedzieć jak prowadzi się Tribekę, po jeździłem tylko Legacy, ale zapewne lepiej niż Toyotę. Porównójąc cene Highlandera do Beki mówisz o Tribece EU czy US spec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównójąc cene Highlandera do Beki mówisz o Tribece EU czy US spec?

chodziło mi o różnicę w prywatnym imporcie obu aut chociaż pewnie jeśli przyjmiemy Highlandera nie hybrydę to różnicy aż takiej nie będzie ale wtedy już zupełnie brak atrakcji w sprowadzeniu Toyoty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...