Jump to content

Tribeca - pytania


Tomes

Recommended Posts

Chciałbym się dowiedzieć na jakiej płycie podłogowej zbudowana jest Tribeca (2008- ). Na płycie Legacy V czy IV? Mam jescze jedno pytanie. Czy ktokolwiek wie czy i kiedy Subaru planuje wprowadzić następną generację Tribeki? Z tego co mi wiadomo, to nowa Toyota Highlander ma mieć wiele wspólnego z Tribeką, tylko nie wiem czy z tą czy z następną.

Link to comment
Share on other sites

Chciałbym się dowiedzieć na jakiej płycie podłogowej zbudowana jest Tribeca (2008- ). Na płycie Legacy V czy IV?

Od 2005 roku nieprzerwanie na płycie Legacy IV :wink:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jakoś nie jestem w stanie czegokolwiek fajniejszego się doszukać w Toyocie Highlander w porównaniu z moją Beką... zakładając nawet, że front podobny do starszego Forka a tył do najnowszego :mrgreen: po sprowadzeniu do PL wychodzi wersja hybrydowa z CVT ~50k PLN drożej od Tribeki więc absolutnie nieopłacalne nawet na kilka lat... a jeszcze ten silnik po stronie kierowcy... :? ciekaw jestem zachowania w zakrętach.. :idea:

Link to comment
Share on other sites

To oczywiste, że Tribeca jest o wiele lepsza od Highlandera ;), zresztą mam zamiar w przyszłości kupić ten samochód :). Znajoma ma w USA Highlandera (I generację, V6 4WD) i nie prowadzi go się tak dobrze, jak Subaru (na zakrętach Highlander bywa podsterowny). Nie mogę powiedzieć jak prowadzi się Tribekę, po jeździłem tylko Legacy, ale zapewne lepiej niż Toyotę. Porównójąc cene Highlandera do Beki mówisz o Tribece EU czy US spec?

Link to comment
Share on other sites

Porównójąc cene Highlandera do Beki mówisz o Tribece EU czy US spec?

chodziło mi o różnicę w prywatnym imporcie obu aut chociaż pewnie jeśli przyjmiemy Highlandera nie hybrydę to różnicy aż takiej nie będzie ale wtedy już zupełnie brak atrakcji w sprowadzeniu Toyoty :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...