Skocz do zawartości

przekladka silnika z GT MY00 do MY98


skrzypekQ4

Rekomendowane odpowiedzi

chce przelozyc motor z angola MY00 do mojej wanny MY98. czy jest taka szansa aby poszlo to plug&play, czy jednak grubsza robota? wiem, ze najprosciej to przelozyc cala wiazke silnika, ale trzeba by ja dosztukowac oczywiscie. czy jest jakis inny sposob, zostawiajac instalacje z MY98? jesli zostawie np. caly kolektor, czy da sie przypasowac do tego silnik z MY00?

 

i jeszcze jedno pytanie, jaka jest graniczna grubosc tarczy sprzegla w GTku?

 

i ostatnie pytanie. zamiana motory podyktowana jest tym, ze zauwazylem w moim pocaca sie plynem chlodniczym uszczelke glowicy. czy moze lepiej wymienic same uszczelki glowic i sruby? a jesli tak, to jakie uszczelki zalozyc i jakie sruby? dodam jeszcze, ze silnik w angolu jest bardzo dobry, pracuje bardzo cichutko, nie ma zadnego piston slaps, jest suchy etc... znaczy sie jest OK.

 

pozdro i dzieki za porady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik przełożysz p&p,zostaw swoją instalację i cały kolektor ze wtryskami a silnik przełóż.Swój oryginalny silnik pomalutku i w miarę finansów odremontuj i będzie jak znalazł.Możesz także od razu wyremontować swój silniczek za kasiorkę którą chcesz przeznaczyć na silnik z angola.Decyzja należy do ciebie,ale silnik będzie pasował,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już sprawa,kasy i potrzeb.Możesz kuć a możesz tylko wymienić w głowicach śruby na szpilki.Tą sprawę co zrobić z silnikiem to musisz już omówić z kimś kto się na tym zna i będzie to robił,po to żeby wiedział czego oczekujesz od zmian i jakie masz plany co do użytkowania auta,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...