Skocz do zawartości

RZUCAMY PICIE?


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aga

    13365

  • joanna7f

    6307

  • skiba STI

    5651

  • dzioba

    5235

 

Złodzieje w Ugandzie wymyślili nowy sposób na okradanie niewinnych ofiar. Wystarczy tylko ponętna kobieta, której na dekolt wylejemy trochę... chloroformu! Jak to działa - nikomu nie trzeba tłumaczyć. Panowie, uważajcie!

 

 

Policja w Ugandzie ostrzega mężczyzn: Uważajcie na dekolty! Coraz częstsze stają się przypadki, w których kobiety wykorzystują naiwność mężczyzn, aby ich okraść.

 

Na czym polega genialny plan złodziejek? Panie używają chloroformu na dekoltach, aby ogłuszyć niewinną ofiarę. Nieświadomi panowie są przekonani, że poznana przykładowo w klubie kobieta po prostu uległa ich urokowi osobistemu. Okazuje się jednak, że prawda jest zupełnie inna. Tej piękności chodzi o pieniądze! Nieprzytomni mężczyźni tracą wszystko, łącznie z ubraniami.

 

- One rozlewają tę substancję na swoim dekolcie. Znaleźliśmy kilka nieprzytomnych ofiar. Po przebudzeniu, mężczyźni pamiętali jedynie moment flirtu - powiedział Fred Enanga, rzecznik policji

 

Wstępne śledztwo wykazało, że w proceder może być zamieszanych wiele osób - panie z całą pewnością nie działają same. Nie wiadomo, w jaki sposób te grupy wchodzą w posiadanie chloroformu.

 

- Musimy być świadomi, że jest to bardzo poważna sytuacja - dodał Enanga. Policja zaapelowała szczególnie do podróżujących mężczyzn, aby nie nosili przy sobie dużo gotówki.

 

Chloroform to obusieczna broń :biglol:

zdobyć nim można to i to

grownup_corner_102_640_39.jpg:biglol::P

 

 

Czas na piwko...drugie ;):drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze Ci współczuję

nie ma czego :D

 

Chloroform to obusieczna broń

nie wiem.. nie wdychałem :D a takie manewry jak w Ugandzie na mnie nie działają :D

 

poza tym kasy i strachu nie mam :D 

 

 

ym dziewczętom traktowanym chloroformem współczuję podwójnie

żadna sie nie skarżyła :D

Edytowane przez saszynski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...